Lukašenko a Kleinová
Sdílet článek:

Polskou hranici brání deset tisíc příslušníků silových složek a na druhé straně v Bělorusku čeká na přechod  do EU deset tisíc běženců převážně ze Sýrie a iráckého Kurdistánu, každý den jich do Běloruska přiletí několik dalších stovek. Potenciální adepti na sladký život v EU přiletí do Běloruska vybaveni turistickým vízem. Na fotech nepůsobí lidé před polskou hranicí nesympatickým dojmem mladých dobyvatelů, kteří se valí do Evropy, jak jsme znali z Merkelovou organizovaného transferu milionů Arabů v roce 2015. Stará Kurdka opírající se o hůl smutně hledí na hraniční bariéru, pro ni nepřekonatelnou, minimálně ona by si zasloužila dožít na hlavní třídě v Berlíně nebo ve Varšavě. Ovšem EU preferuje sexy kluky. Dnes ráno píší běloruské noviny Belta, by, že lidé se běženců nemusí bát, zatím policie neregistrovala žádný přestupek z jejich strany. Běženci jsou sdílní, v Minsku si stěžovali místním lidem, že do  emigrace je vyhnala bída a korupce, která je metlou v Iráku a válka, která stále ve východní Sýrii přetrvává. Běženci chtějí do Německa, Francie a Británie, vysvětlují Bělorusům, že západ je bombardoval a stále živí v oblasti válku, tak ať Evropané nahradí škody. Konečně i dva tisíce polských vojáků demokratizovalo Irák a mají na situaci podíl. Běloruský prezident nemusí tuto imigrační možnost sytit ani organizovat, stačí ji nezakázat a reklamu si rychle udělá sama. Francouzské rádio RFI dnes ráno opatrně referuje o tzv. instrumentalizaci imigrantů běloruským prezidentem, rádio nemůže Afričanům vydávat běloruského prezidenta za mstivého zločince jako se prezentuje Francouzům nebo Čechům jenom proto, že nezakáže tuto imigrační cestu.

Lukašenko se mstí Evropské unii za sankce, pokud je to pravda, je to velmi trefné a svým způsobem adekvátní. Evropská unie si vysnila, že brutální zasahování do vnitřních záležitosti cizích zemí a neomalené mstivé sankce jsou jejím právem a zůstanou bez odezvy. Organizace, navíc dnes až metafyzicky amorální, si usurpuje univerzální patent na pravdu a morálku. Bruselská kamarila se může vykoupit pár miliardami jako to dělá s Erdoganem, ten imigraci do EU na rozdíl od Lukašenka organizuje zcela otevřeně. Polský politolog Mateusz Sikorski se domnívá, že jediným řešením je normalizace vztahů EU a Běloruska, von Leyenová hodlá krizi řešit sankcemi proti leteckým společnostem, které do Běloruska lidí dopravují.
.
Fundamentem politiky dnešní Evropské unie je masová imigrace muslimů do Evropy, všechny ostatní aspekty evropskounijní politiky jsou oproti tomuto fundamentu nepodstatné, kdo překročí tento bod, bez ohledu na příslušnost k politické pravici nebo levici, je evropskounijním mainstreamem diskvalifikován jako fašista, v této souvislosti komedie pohlavárů EU a médií kolem Lukašenka může vyplývat z faktu, že Kurdové, kteří nejsou úplně muslimy, nejsou v EU vítaným etnikem nebo jde o zastírací manévr, který má viníka z masové imigrace situovat někam jinam než do Bruselu a Berlína. Předevčírem v podobné situaci v Itálii úplně opačné reakce evropskounijního mainstreamu. V Trapani přistála loď s osmi sty Afričany na palubě. Hlavní list evropského mainstreamu La Republica referuje o události. Imigranty líčí jako zachráněné a organizátory transferu jsou hrdiny. Zachráněny těhotné ženy, dvě stě dětí a Salvini je nazývá ilegály. Jedno dítě si kleklo na zem a modlí se, další dvě děti si hrají s balónky, které darovala Caritas. Doktorka Kleinová, vedoucí štábu lodi Sea Eye je těžce přepracovaná, dvě noci nespala strachem, že se Salvinimu podaří zablokovat přístav. Podle prezidenta ONG Sea Eye Gordena Islera musí být Malta evropskounijními komisaři potrestaná, protože nedovolila vylodění. V Itálii se málokdy vyskytne den bez podobných radostí, které organizuje evropskounijní pokrok. Salvini twittoval: „Ptám se ministra zahraničí a vnitra, zda-li už požádali Brusel a Berlín, aby se postaraly o tyto imigranty“. Giovanna Di Benedetto ze „Save the Chidren“: „Na lodi bylo mnoho dětí z Pobřeží slonoviny, poslední dobou jsme registrovali velké množství lidí z této země, co se za tím skrývá? Pravděpodobně jde o malé otroky..“. Jakýkoliv nesmysl je dobrým argumentem pro evropskounijní proimigrační perverzi, Pobřeží slonoviny je jednou z nejbohatších afrických zemí, s nejvyšším stupněm svobody a demokracie, zcela civilizovaná a racionální populace na rozdíl od evropskounijních osvícených.
.
Libor Číhal
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*