Nekonečná telenovela pokračuje
Sdílet článek:

ALEŠ SVOBODA

Nekonečná telenovela pokračuje: Aktuálně po tiskové konferenci ke střelbě na FF: Dopisy byly dva, jeden na fakultě, druhý v Hostouni. V tom který měl vybuchnout spolu s domem se pan K. přiznává k vraždě v Klánovickém lese. Druhý dopis ve kterém se ač novináři chtěli vědět k čemu se pro změnu doznává zveřejněn nebyl. Takže nakonec byly opravdu dva. “Dezinformátor” Svoboda byl o krok napřed (omluvu nečekám)… Jak daleko je od dezinformace k informaci…


Na další dotaz novinářů, jak a kdy si muž zbraně do budovy filozofické fakultě převezl, nechtěla policie komentovat. Stejně jako nechtěla policie komentovat fakt že po cestě je zhruba 60-70 kamer a žádná pachatele s těmi dvěma obřími černými batohy nezachytila. Výpadek… „Máme zmapovaný pohyb pachatele, ale nemáme svolení k tomu říkat více,“ doplnil.

Pro nás je teď nejdůležitější stíhat těch doposud 165 lidí kteří psali o Klánovicích. Souvisí to s různými výroky na sociálních sítích. V 93 případech již zahájili úkony trestního řízení.

Stejně tak policie odmítla jakékoliv spekulace ohledně původní informace o tom že vrahem v Klánovicích byl “cizinec”. Policejní pes si prostě spletl stopu.

Ubytovny kde bydlí pouze “cizinci” z UA… byly prohledávány jen v rámci běžné rutiny. I původní indentifikt se ukázal jako “nedůvěryhodný” a šlo jen o mýlku. U otázky na Telegramový účet a oficiální zprávu policie že byl pan K. inspirován Ruskem policie odmítla odpovídat.

Zda se pachatel na FF zastřelil sám, nebo někdo z policistů je tajné. Co bylo kromě přiznání v dopise v domě který měl shořet v tom druhém (pokud vůbec existují) je tajné. Jak se dostal do Prahy je tajné. Kdo volal na tísňovou linku je tajné. Jak přišel k milionové půjčce je tajné. Proč byla policie jinde je tajné.

Zda proběhla pitva prokázalo se že jedná opravdu o pana K. je tajné.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*