Nová politika EU: Státní konfiskace dětí za „nadměrné“ připoutání k matce
Sdílet článek:

SLOVANKA

„Dejte děti státu a on vám je vychová,“ to je heslo dnešních eurofašistů. Tedy čím více je dítě vázáno na matku (či všeobecně na rodiče), tím  pravděpodobněji bude ovlivnitelné přímo v rodině – například nesprávnými názory.

Zatímco školy se v celé euroříši snaží děti patřičně indoktrinovat tak, aby jim v hlavách vykrystalizoval ten „správný“ názor, někteří příbuzní tuto indoktrinaci nepatřičně narušují. Třeba tím, že biologickému chlapci říkají, že je chlapec a kupují mu hračky pro kluky a dívkám oblékají dívčí šaty a oslovují je jejich dívčím jménem.

Kdepak je genderově neutrální výchova? A co víc, s věkem se mohou vytvářet i jisté politické názory – jenže i zde je dítě silně vázané na rodinu lépe ovlivnitelné. To se nyní ukazuje ve skandinávských zemích, kde se náhle nejmladší voliči „utrhli ze řetězu“ a volí proti systému. A to vše přes dlouhodobé – leč marné – snahy školy a médií vštípit dítěti ty správné názory.

Přesně výše uvedené může být důvodem, proč nyní EU uznává odebírání dětí jen proto, že jsou příliš vázány na rodiče. Kam se hrabe norský Barnevernet!

Takové praktiky se již objevují v některých zemích EU – a především Německo je nyní v tomto směru vzorem ostatním.

Láska k rodičům se již v zemích EU stala trestným činem. To vedlo k tomu, že stát odtrhl děti od jejich rodin a zavřel je do sociálních center, protože jsou příliš připoutané ke svým matkám.

Opatření zahrnující zabavování dětí se znásobila a rozšířila do stále více zemí EU, což je nová politika EU.

Petiční výbor Evropského parlamentu před dvěma týdny tyto praktiky jednoznačně schválil poté, co poslanci Evropského parlamentu odmítli zprávu proti německé nekalé politice odebírání dětí rodinám s tím, že tato krádež dětí, fixovaných na rodiče, je naprosto v pořádku..

„Zpráva – pokud by ji europoslanci schválili –  by mohla mít významný dopad na německý stát, který by byl nucen vrátit děti do svých rodin,“ říká Marius Tudor, poradce v Evropském parlamentu.

Jedním z důvodů, proč byly děti odebrány jejich rodinám, byla nadměrná vazba na matku, protože  to je údajně proti bezpečnosti německých dětí.

„Ve škole dítě řeklo, že miluje svou matku, že mu chybí matka, že chce zůstat se svou matkou, a pak zasáhla ochrana dětí. To je také například případ rumunské dívky, která byla odebrána a umístěna do ústavu, protože dívka vyjádřila svou lásku ke své matce ve škole.

Před dvěma lety byla holčička odebrána matce a otci a po dobu čtyř měsíců matka ani nesměla navštívit své dítě umístěné v sociálním centru. Nyní ji může navštěvovat pravidelně, ale německý stát jí její dítě nevrátí.

V Německu zákon stanoví, že stát má také práva na dítě, protože mu dává volný přístup ke vzdělání a dalším veřejným službám,“ řekl Marius Tudor, poradce v Evropském parlamentu.

„To, co se stalo v Evropském parlamentu s tímto hlasováním, je neuvěřitelné, protože většina poslanců EP jsou rodiče,“ říká Marius Tudor. Poukazuje na to, že politika státního zneužívání rodičů již existuje v Rakousku, Německu a severských zemích a nyní se má tato praktika  zavádět i v Rumunsku…

„Směr, který byl v Evropském parlamentu stanoven od roku 2019, je standardizovat vše bez ohledu na hodnotu rodiny a hodnotu víry,“ říká Marius Tudor.

„Představitelka LGBT komunity v Evropském parlamentu předváděla Pannu Marii, kterou reprezentoval muž s dlouhými vlasy a vousy, tak daleko to zašlo. To je urážka, velká urážka. A Ježíš  byl zobrazen jako černé dítě. Chápu, že musí existovat rovnost, ale to neznamená, že budou předvádět činy, které podkopávají mou víru,“ řekl Marius Tudor.

Tolik další zpráva z EU, která každým svým rozhodnutím jen potvrzuje, že jejím hlavním cílem je výměna evropských obyvatel.

Odebírání dětí od rodičů, již roky praktikované nechvalně známým norským Barnevernetem má samozřejmě za cíl vychovat patřičně ideologicky ukotveného jedince.

Lze předpokládat, že tyto děti budou obzvláště silně vystaveny LGBTQI propagandě, jejímž hlavním cílem je vytvoření bezpohlavních jedinců, kteří budou vyřazeni z další reprodukce…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. To je jistě nějaký omyl! To se děje na Ukrajině , kde pro tento účel odebírají a odvážejí děti do Ruska . Nic takového se v EU nemůže dít.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*