Piráti na ukrývané cestě k nesvobodě
Sdílet článek:

Kdo by v naší civilizaci nesouhlasil s férovým zacházením s menšinami a individuální společenskou emancipací? Jenže ouha. Stačí otevřít jakékoliv západní noviny a v každých někdo na někoho útočí; Amerika je možná na pokraji občanské války.

Rovnost jako nadřazený organizační princip pospolitého života totiž rozvrací společnost, ničí svobodu a zažitý životní styl většiny.

Veřejný projev se ocitl pod jejím diktátem, nejen politik už dnes nesmí nesouhlasit s potratem, s homosexuální adopcí a s výrobou dětí na zakázku, se subjektivní sexuální orientací, právem mládeže na nezvratnou hormonální kúru, imigrací muslimů a tisícem dalších věcí. Začíná pronásledování ortodoxních židů a křesťanů.

Rovnost ničí autonomii institucí, jakou je rodina, církev, škola, spolky, sportovní kluby, nadace i charity. Stát drží v ruce pendrek a usiluje o to, je vyvlastnit. Rovnost znesvářila společnost.
Nikdo neví, kde vlastně stojí, co se smí a nesmí, co ještě dovoluje zákon, ale nikoli včerejší konsenzus. Za prořeknutí nebo nesprávný názor ztrácí lidé zaměstnání. Novináři a tvůrci televizních pořadů přiznávají autocenzuru už i u nás jako Tomáš Baldýnský na Primě.

Někteří lidé se nacházejí v permanentním stavu rozhořčení z nedostatečné rovnosti, jako by měli povinnost zdokonalovat ostatní.

Ještě nedávno si většina lidí u nás myslela, že se nás tohle západní šílenství netýká. My ve střední Evropě máme přece zdravý rozum.

Jak vidno, postrádá ho zřejmě pirátská mládež, jak ukázal skandál se stažením rozhovoru s poslancem Mikulášem Ferjenčíkem. Ten v něm potvrdil, že Piráti podporují uzákonění svobodného (rozuměj subjektivního) sebeurčení pohlavní i biologické identity, což zuřivě rozděluje západní svět, včetně tradičních feministek.

V každodenním životě vytváří zmatek ohledně oslovení a zájmen. A co je nejděsivější, „ženy“ v mužském těle ohrožují biologické ženy. Aby toho nebylo málo, podporují Piráti i uzákonění polyamorie, což je soužití více žen nebo mužů v jednom kvazi rodinném, promiskuitním svazku.

Potřebuje tento zcela okrajový novodobý libertinismus právní ochranu? Jistě ne, jinak by se tím totiž jistá herečka veřejně nemusela chlubit.

Proč se tedy do toho Piráti pletou, když dobře vědí, že se něco takového většinové monogamní společnosti hnusí? Opravdu mají zájem rozeštvávat společnost a opičí se po Západu, nebo pouze onemocněli šílenou ideologií rovnostářství?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

    • Souhlas. Nebudu volit někoho kdo má už v názvu “krademe a vraždíme”. Nebo snad piráti dělali někdy něco jiného?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*