Polský ministr zahraničí prohlásil, že vojáci ze zemí NATO již na Ukrajině jsou
Sdílet článek:

VK

Polský ministr zahraničí prohlásil, že vojáci ze zemí NATO již na Ukrajině jsou, ale odmítl prozradit, ze kterých zemí! Macron již začal na mapě Ukrajiny malovat čáry a rozmístění vojsk zemí EU okolo Oděsy a Kyjeva! Francouzští vojáci se již balí na cestu? Trump ještě není zpátky v Bílém domě a v Evropě již mocenské vakuum vytvořené po implozi USA zaplňuje Paříž a Berlín!

Polsko oslavilo 25 let členství v NATO a polská vláda k tomu přichystala velké oslavy a panelovou diskusi, kterou vysílala [1] polská televize. Centrem pozornosti se stal ministr zahraničí Radoslaw Sikorski, který v panelové debatě reagoval na slova obav z vyslání polských a případně dalších evropských vojsk na Ukrajinu slovy, že vojáci ze zemí NATO již na Ukrajině jsou, ale Sikorski odmítl odhalit, ze kterých zemí tito vojáci pochází.

Jednalo se v podstatě o klasický posun Overtonova okna v přímém přenosu pro polské diváky, aby se nebáli vyslání vojsk na Ukrajinu, protože vojáci z NATO tam již přece jsou. Ten výrok nepadl omylem a ani náhodou, je to součást aktivního opatření (AO) lobbistů vojensko-průmyslového komplexu s cílem eskalovat válku na Ukrajině do velkého konfliktu, který by vygeneroval horečné zbrojení a obrovské zisky z války s Ruskem.

Sikorského výrok přitom přišel jen pár dní poté, co francouzský prezident Emmanuel Macron minulý čtvrtek, podle informací s odvoláním na deník Le Mond, svolal do Elysejského paláce schůzku s šéfy všech politických stran v parlamentu a začal je přesvědčovat o potřebě vyslání vojsk EU a NATO na Ukrajinu, jinak prý Rusko vyhraje a dojde ke kolapsu světového řádu ukotveného v Evropě po roce 1945 a poté po roce 1989 a 1991 po pádu Železné opony a po pádu SSSR.

Macron podle informací Le Monde [2] přistavil do místnosti tabuli s mapou Ukrajiny, kde kreslil čáry, které když Rusové překročí, tak NATO a EU musí provést intervenci na Ukrajinu, která jinak padne. Celé to vypadalo tak, že Macron někde dostal nalejvárnu, zřejmě od Rotshchildů z Londýna. O tom vlastně není pochyb. Plán na kolaps a zhroucení Ruska zničujícími sankcemi zase nevyšel a starý Jacob Rothschild z toho návalu stresu rovnou umřel [3]. Starý pán to prý nedal, jeho smrt má na svědomí Putin a další neúspěch Domu Rothschild v dalším pokusu o tažení na Rusko.

Macron před očima vyděšených šéfů stran francouzského parlamentu maloval na mapu Ukrajiny čáry rozmístění vojsk EU okolo Kyjeva a Oděsy

Před rozpravami v Národním shromáždění a Senátu, které jsou naplánovány na úterý 12. a středu 13. března, se francouzský prezident Emmanuel Macron ve čtvrtek 7. března ráno sešel s vedoucími představiteli stran, aby s nimi projednal situaci na Ukrajině. Toto setkání – ve stejném formátu jako v Saint-Denis – bylo uspořádáno v návaznosti na prohlášení, které hlava státu pronesla 26. února na tiskové konferenci konané na závěr konference na podporu Ukrajiny: “Dnes neexistuje shoda na oficiálním, předpokládaném a schváleném vyslání vojsk na místo, ale z dynamického hlediska by nemělo být nic vyloučeno.”

Myslím, že to vyjasní” pozice, řekl Macron minulé úterý novinářům na okraj cesty do Prahy a zmínil se o tomto setkání. Tím spíše, že jeho prohlášení vyvolala rozruch mezi spojenci Francie a silnou kritiku jejích odpůrců. “Postoje Emmanuela Macrona mi dělají velké starosti,” řekl po čtvrtečním jednání předseda Národního shromáždění Jordan Bardella. Podle něj Macron stranickým lídrům vysvětlil, že francouzská podpora Ukrajině “nemá žádné hranice.

Tyto připomínky potvrdil i národní tajemník Francouzské komunistické strany Fabien Roussel: “Postoj Francie se změnil: už neexistují žádné červené linie, už neexistují žádné limity.” Podle poslance za severní region Macron načrtl na mapě scénář postupu ruské fronty “směrem k Oděse nebo Kyjevu“, “což by mohlo vyvolat intervenci, protože “Moskva by v žádném případě neměla být ponechána sama sobě“. Dále popsal prezidenta Macrona jako člověka “připraveného zítra přistoupit k válečné eskalaci, která by mohla být nebezpečná“.

Macron se začíná podobat Napoleonovi svou snahou svolat vojska Evropy do tažení na Rusko

Úkolem Francie je stanovit červené linie,” kritizoval Bardella přítomné novináře. “Od okamžiku, kdy uvažujeme o možnosti vyslat francouzský vojenský personál a vojáky francouzské armády, nebo alespoň dáváme tuto možnost najevo, proti jaderné mocnosti, jako je Rusko, je to nezodpovědné a pro světový mír nesmírně nebezpečné,” pokračoval Bardella. Předseda strany Les Républicains Eric Ciotti rovněž odsoudil postoj, který byl “nevhodný a dokonce nezodpovědný” a který “izoloval naši zemi“.

Přijel jsem s obavami o situaci, odjíždím s ještě většími obavami,” dodal koordinátor La France Insoumise Manuel Bompard. Emmanuel Macron prý neměří riziko své vojenské neústupnosti. Podle vedoucího ekologů Marine Tondelierové hlava státu vysvětlila: “Vzhledem k tomu, že čelíme Vladimiru Putinovi, který zjevně nemá žádné limity, stanovovat naše limity by znamenalo dát Putinovi výhodu,” uvedl prý Macron během jednaní. Marine Tondelierová dále uvedla, že je “nesmírně znepokojující vidět francouzského prezidenta, jak tváří v tvář někomu, kdo má jaderné zbraně, které my sami také máme, vysvětluje, že musíme ukázat, že nemáme žádné limity“.

Tohle, co přinesl deník Le Monde [4], je náhled do tanečního sálu globalistů, kde právě tancují šílenci ve chvíli, kdy USA se hroutí v rámci mocenské imploze. Donald Trump ještě není zpátky v Bílém domě, zatím je pouze kandidátem Republikánů na prezidenta, a ještě navíc zatím neoficiálně poté, co převálcoval úplně na hlavu všechny oponenty, k čemuž nikdy v americké historii dosud nedošlo.

A v Evropě se na nic nečeká a již se porcuje mocenské rozdělení moci v Evropě mezi nové pány. Trump mezitím v USA získal mamutí pozici hegemona a vedení Republikánské strany se Trumpa už ani nechce zbavit, protože po 4 letech s Bidenem u moci a po rozvratu americké republiky již Republikánům ujíždí vlak s jejich voliči. Republikáni byli vždy stranou bělochů, kterých již v roce 2035 bude v USA podle demografických propočtů menšina.

Francie hledá spojence pro intervenční tažení proti Rusku na Ukrajině a Sikorski zvedl hozenou rukavici!

Migranti se stávají úderným nástrojem Demokratů a v USA se tak schyluje k občanské válce, a to bez ohledu na to, kdo vlastně bude prezidentem. Kdokoliv usedne do křesla prezidenta, polovina voličů se s tím nesmíří. A protože návrat Donalda Trumpa odstartuje rozval USA, globalisté již dopředu a v předstihu začali v Evropě vyplňovat vzniklé mocenské vakuum, které vzniklo po Novém roce po odchodu USA ze scény na Ukrajině.

Většina novinářů si teď klade otázku, proč zrovna Emmanuel Macron je ten, kdo se dostal do čela projektu na vtažení vojsk EU a NATO na Ukrajinu? A odpověď na to je přitom pro konceptuála přímo před očima. Po odchodu a mocenské demisi USA v Evropě po 1. lednu tohoto roku vzniklo v Evropě mocenské vakuum, které okamžitě zaplňuje nová mocnost, a to konkrétně bývalá světová koloniální a dnes jaderná mocnost Francie. A není divu, že právě Polsko se chce na novém mocenském formátu v Evropě také podílet, protože Polsko má své vlastní velmocenské ambice.

Panelová diskuse polských představitelů k 25. výročí vstupu Polska do NATO

Macron se převtělil do role Napoleona a chce opět na příkaz Domu Rothschild zatáhnout celou Evropu do tažení na východ proti Rusku! Je to pouze opakování historie podle zákona a principu Zeitgeist. Historie se opakují a recyklují, nevznikají nové historie. To je pro mnoho lidí šok, ale historické principy jsou recykláty, mezi kterými se nechávají dostatečné generační odstupy, aby lidé zapomněli. Proto teď znovu v Paříži vyrostl nový Napoleon, který opět formuje celou Evropu do tažení proti Rusku. A asistovat Paříži má Polsko, ale i Německo, avšak zatím pouze tajně, jak se provalilo díky odposlechům [5] špiček Luftwaffe, jak chtěli střílet německé rakety na muniční sklady v Rusku.

Donald Trump bude zřejmě opravdu podle předpovědí posledním prezidentem USA v jejich dnešní podobě

Tohle by nikdy nenastalo, kdyby od 1. ledna nedošlo k mocenské demisi USA v Evropě a k odchodu z Ukrajiny. Američané se z Evropy stahují a uvolňovaný prostor začne obsazovat Francie a Německo na základě Aachenské smlouvy, kterou v lednu v roce 2019 právě Emmanuel Macron podepsal s Angelou Merkel. Smlouva o transformaci Evropy, ve které Německo a Francie budou mít vedoucí úlohu po demisi a odchodu USA z pozice hegemona v Evropě po II. sv. válce. Proces Trumpizace odstavuje USA nejen z Evropy, ale z pozic vybudovaných po celém světě. Podle předpovědí má být Donald Trump posledním prezidentem USA před rozpadem americké unie.

Podpis Aachenské smlouvy o reformě základů Evropské unie. Za Německo podepsala Angela Merkel, za Francii Emmanuel Macron

A tím pádem vzniká ve světě po USA mocenské vakuum, které automaticky ihned zaplňuje Čína a v Evropě uvolněný prostor zaplňuje Francie a Německo, ale rovněž a z menší části Polsko. Globalisté namíchali v USA výbušný mix, který dovede zvolením jakéhokoliv kandidáta do funkce prezidenta USA k úpadku, k demisi Pax Americana, ke kolapsu dolaru a k rozvalu americké unie. A protože Kongres je rozpolcen už nyní, americká demise v Evropě a na Ukrajině spustila automatický proces vyplňování vakua v Evropě novou mocností. Není proto divu, že bývalá koloniální mocnost s jadernými zbraněmi se hlásí o svoji pozici na Starém kontinentu. A že z toho může být celoevropská válka, stejně jako za Napoleona, a stejně jako za Daladiera, to je automatické a jasné. Historie se totiž opakují.

-VK-

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 2,78 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. a pro kohože to má být překvapení, i když shledávaje intelektuální úroveň mnohých ministrů (zejména pak mistryň) obrany, beru na vědomí, že “sedí na větvi”, když se něco takového dozví

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*