Porcování Ukrajiny
Sdílet článek:

CHISTIAN NAVIS

Nejsou to tanky Leopard 2 nabízené Boches, které zachrání Ukrajinu. “Všechny je spálíme!” Putin to slíbil. Dodržel slovo… Tyto krabice na šrot za 8,5 milionu dolarů za kus měly změnit průběh války. Končí na vrakovištích ruské armády. Deset tanků zlikvidovaných během jednoho týdne na jihu Ukrajiny, podle Forbesu, oblíbeného experta banksterů.

Drony vybavené termokamerami útočí v rojích. První úder tank oslabí. Druhý snižuje jejich pohyblivost nebo je znehybňuje. Další to vyhodí do povětří. A je to mnohem levnější než rakety. V případě potřeby bude vyhrazeno pro síly NATO.

Vše směřuje k bezprostřednímu porcování Ukrajiny

Propaganda NATO připisuje Putinovi pozornost na celou Ukrajinu. Kreml by však mohl přijmout demilitarizovaného souseda osvobozeného od amerického poručnictví. Nárazníkový stát s hranicí potvrzující území získaná na východě a jihu, obývaná Rusy. S několika úpravami.

Ostatní sousedé Ukrajiny jsou náročnější. Polsko, Maďarsko a Rumunsko již vznesly územní nároky. A finanční požadavky jako kompenzace za jejich příspěvek k válečnému úsilí. Pokud jde o Slovensko, od 26. října odmítá pokračovat v těžbě za účelem vyzbrojení kyjevských oligarchů.

Ukrajina byla do roku 1648 provincií Osmanské říše a po porážce Turků byla rozdělena mezi Rakousko, Rusko a Polsko. Tato země, později převzatá SSSR, se zostudila účastí na zločinech nacistů. Potomci Waffen SS jsou na to velmi hrdí. A povzbuzeni Bochovými, doufali, že se jim v roce 1945 pomstí.

Tento vratký, umělý, žebrácký stát, jehož existence závisí na štědrosti jeho sponzorů, neměl nikdy existovat. Neexistuje žádný z pojiv, která spojují národy dohromady. Neexistovala žádná společná kultura, žádný pocit sounáležitosti, žádná sdílená historie, s výjimkou ostudné epizody ve službách hitlerovců.

Vlastenectví není jejich silnou stránkou. Propaganda Zygomyru ji jen evokuje proto, aby nadále dostávala další a další dotace z USA a eurokracie. Dotace, o které se mezi sebou dělí zkorumpovaní oligarchové, kteří posílají své lidi na masakr. Zatímco “elity” si užívají rozmařilý život a investují v zahraničí.

Vlci obléhají ovčín

Polsko, Maďarsko a Rumunsko, které jsou nejchamtivější, prosazují svou historickou převahu nad starobylými přírodními hranicemi. Na základě jazyka, kultury, tradic. I kdyby si nacističtí nebo sovětští zločinci mysleli, že je mohou vymazat. Samozřejmě, že tyto připomínky minulosti jsou v rozporu s falešným národním příběhem o Zygomyrovi a jeho nohsledech, šeptaným komunikačními experty CIA.

Polsko požaduje:

Tato země si nárokuje velmi velkou část Ukrajiny. Ivano-Frankovská oblast, Lvov, Rivne, Ternopol, Volyň a obecněji Halič. Tyto pozemky byly vždy považovány za součást historického dědictví polského kulturního a zájmového společenství na západě dnešní Ukrajiny, stejně jako polsko-litevského kartelu na severovýchodě.

V tuto chvíli neexistují žádná oficiální tvrzení. Rozhlasové a televizní vysílání, učebnice dějepisu pro mládež a retušované mapy si však nenechají ujít příležitost připomenout nám etnickou, kulturní a náboženskou jednotu těchto území. “Mimo záznam” diplomaté a politici používají stejný jazyk. “Je to součást naší země a my ji dostaneme zpátky.”

Poláci jsou sice dočasnými spojenci Ukronacistů, ale nikdo ve Varšavě nezapomněl, že byli vyhnáni ze svých historických provincií a často vyhlazováni stoupenci Stepana Bandery. Dnes je “národním hrdinou Ukrajiny”. A jejichž následovníci stále vystavují hákové kříže a vlčí anděly Waffen SS. To vše zanechalo v Polsku nesmazatelné jizvy. Existují ohavnosti z relativně nedávné minulosti, na které nelze zapomenout.

Na začátku války byly “Kresy” (= hranice) považovány za polské území v rámci spřátelené Ukrajiny. Poláci, aniž by se vzdali svých historických práv, se s tím smířili, protože nenávist k Rusům od dob Sovětů vymazala některé spory. Ale v souvislosti se současným zhoršením vztahů mezi Kyjevem a Varšavou se znovu vynořují staré spory.

Polsko nemá v tuto chvíli prostředky k tomu, aby vojensky získalo zpět “Kresy”. Dokud toho však není schopna, otevřeně zasahuje do politické, ekonomické, kulturní a náboženské sféry, aby si udržela svůj otisk. Koneckonců, Halič je polská provincie kolonizovaná Ukrajinou, stejně jako byl Donbas ruskou provincií pod vládou Kyjeva. Nemusíte být horlivý geopolitik, abyste si představili, že v den, kdy se Ukrajina zhroutí, budou chtít Poláci získat zpět to, co jim bylo vzato.

Spory s Maďarskem:

Země si dlouho nárokovala autonomii pro Maďary v Zakarpatské oblasti, kterou Ukrajina anektovala v roce 1944. Stejně jako Poláci s Kresy a Haličí se Budapešť snaží vyvíjet přeshraniční tlak na tento maďarský region prostřednictvím etnického původu, jazyka, kultury a historie.

I to je vyčkávací řešení, protože cílem Budapešti je získat zpět Zakarpatí pro maďarský stát. Další hřebík do ukrajinské rakve. Protože nepřichází v úvahu zrušení veta vstupu Ukrajiny do NATO a EU, dokud bude okupovat Zakarpatí. Maďarsko mezitím blokuje vojenskou pomoc EU Ukrajině.

Anektovaní Maďaři sdíleli silný pocit sounáležitosti a odmítali se nechat ukrajinizovat. Pro 90 % z nich zůstává maďarština mateřským jazykem. Nevraživost politiků a šikana ukrajinských úředníků, kteří kryjí volební podvody, posilují touhu po návratu do vlasti… Na veřejnost unikly (dobrovolně?) informace, že Maďarsko se připravuje na nasazení svých ozbrojených sil na Zakarpatí v případě kolapsu ukrajinského státu. Pokračování příště.

Protesty v Rumunsku:

Když kyjevský trpaslík převlečený za Ramba odjel do Bukurešti žádat o dotace jako obvykle, poslanci “Aliance pro jednotu Rumunů” požadovali navrácení Bukoviny a Besarábie, které byly v roce 1991 obsazeny Ukrajinou a kde se s rumunsky mluvícími lidmi zachází jako s podlidmi.

Kromě toho Rumuni také požadovali, aby byly regiony Černovice a Oděsa uznány jako kulturní, jazyková a vojenská prodloužená ruka Rumunska. Aniž bychom pro tuto chvíli požadovali odnětí suverenity Kyjeva.

Tváří v tvář pobouření nad přítomností Zygomyru, křiku v parlamentu, demonstracím v ulicích, stávkám vlád a odmítnutí několika úředníků s ním mluvit nebo si s ním potřást rukou, úřady raději zrušily jeho návštěvy a projevy. Vzácná facka tomuto arogantnímu histrionovi, který odešel se staženým ocasem.

Pro mnoho Rumunů a většinu jejich politiků jsou hranice s Ukrajinou nelegitimní. EU věří, že si může vykoupit Rumuny za to, že se zřeknou své historické půdy, štědrými dotacemi. Ale to už nestačí.

Rumunsko má v úmyslu vykonávat jakési kondominium nad ukrajinskými oblastmi, které považuje za rumunské. Sdílení moci, které by se mohlo stát čistým a jednoduchým zotavením po krachu Ukrajiny. Skutečnost, že Aliance pro jednotu Rumunů je v drtivé většině proruská, by měla umožnit určité ústupky.

Ukrajinští neonacisté se zbláznili

Podpora Spojených států, o níž věří, že je věčná a bezpodmínečná, je nutí poohlížet se po pohraničních provinciích svých sousedů. Ne z nacionalistických důvodů. A už vůbec ne argumentací historickými odkazy. Jednoduše proto, že tito zkorumpovaní lidé zvažují finanční výhody, které by mohli získat z jejich vyrabování. Nájezdy osmanské minulosti jsou stále přítomny v DNA Zygomyra a jeho janičářů.

Zatímco jejich nekrvavá země pomalu, ale jistě směřuje k ekonomické a vojenské katastrofě, kdy si její finanční podporovatelé, kteří již projevují známky únavy, přestanou stěžovat, oslabená Ukrajina si troufá vznášet územní nároky na všechny své sousedy! Tento zkrachovalý darebák v rukou mafiánů posílených dary od dědečka Gaga Robinette a hyeny Uršuly se dožaduje nových území!

Lze na ni pohlížet jako na propagandu pro vnitřní potřebu a jako na milníky, které mají zabránit bezpodmínečné kapitulaci. Protože jak můžeme brát vážně loutku Kyjeva a jeho malý cirkus, když si nárokují pohraniční oblasti pro Bělorusko, Maďarsko, Moldavsko, Polsko, Rumunsko, Slovensko a Podněstří? A když uvažují o tom, že by se protlačili až do Moskvy… Jak je proboha možné. Ale na této úrovni může být slepota smrtelná.

Christian Navis

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (62 votes, average: 2,89 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Jo, to jsem si říkal. Rumunsko ukousne část Moldávie – a pak stačí ruský skok na Oděsu, a Ukrajina bude odříznutá od moře, obklopená fakticky nepřátelskými státy. Že Polsko pokládá její severozápad za nedílnou část Rzeczpospolyte, je jasné. A Maďarsko… Konec konců, bylo by to tak špatné?

  2. Nakonec to všechno zaberou Židé, kteří i tak už v Ukrajině vládnou. V Izraeli jim hoří pod zadkem, proč by Ukrajina nemohla být novou zemí zaslíbenou?

    • No tak aspoň bychom nemuseli ke všem těm ostatním ekonomickým propadům platit i obnovu Ukrajiny.

  3. Ještě bych dodal,že maďarské a rumunské národnostní menšiny to jejich “slava ukrajině” pocítili na vlastní kůži jako první-nejspíš proto tam toho upocenýho ukrajinskýho hajzla nemůžou ani cítit

  4. Před dobyvačnou okupační válkou RF a ničení infrastruktury suverénní Ukrajiny řečeno ani slovíčko o snění pana autora.No a když se banda vojáků,žoldáků,zloćinců a vrahů vrátí na své území cvičit jak bulikovala svět,tak bude svět zase v pořádku,Afrika napapaná,suroviny levnè a každý bude mít svojich starostí až nad hlavu.No a pan dobyvatel si najde jinou zábavu.Jak třeba zvýšit životní úroveň svých občanů.Ti mrtví si ji ale už nežijí.Je vidět,že to tam nikoho netrápí.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*