Proč liberální média podněcují ke genocidě?
Sdílet článek:

KEVIN BARRETT

Pokud jste si nevšimli, liberální média a liberální establishment za nimi nenávidí „pravicové extremisty“. Od roku 2016, kdy byl Trump zvolen na platformě kontroly hranic, nahradil „pravicový extremismus“ jako nový strašák „islámský terorismus“. Nelíbí se vám povinné očkování a uzavírání COVID? Jste „pravicový extremista“ a zasloužíte si cenzuru. Nelíbí se vám cenzura? Obhajujete „pravicové extremisty“, takže jím musíte být sami. Nelíbí se vám válka proti Rusku? Musíte být „pravicový extremista“ jako Putin, který je novým Hitlerem, protože se mu nelíbí indoktrinace LGBTQ a povinná operace změny pohlaví pro batolata.

V minulosti vás protiválečné postoje, postoje na podporu svobody slova, občanských svobod a alternativní medicíny řadily na levou stranu spektra. Nyní jsou to všechno znaky „pravicového extremismu“.

Co je na tomto „pravicovém extremismu“ tak strašného? V konečném důsledku jde o nacisty. Pokud jste pro svobodu projevu, dáváte prostor nacistům. Pokud podporujete disidenty z COVID, musíte mít rádi toho jednoho chlápka s vytetovaným hákovým křížem na shromáždění, kde mluvil RFK Jr. A pokud nepodporujete válku proti Rusku a odmítáte sklapnout podpatky a sig heil pro Zelenského, musí to být proto, že jste stoupenci nového Hitlera, Vladimira Putina.

Logika je asi takováto: Pravicoví extremisté jsou nacisté. Nacisté, jak všichni víme, páchají genocidu. Pokud tedy extremistům dovolíme, aby podporovali kontrolu hranic, stavěli se proti válce s Ruskem, říkali své názory bez cenzury a místo maskování a píchání praktikovali alternativní medicínu, jedna věc povede k druhé a zanedlouho budou páchat genocidu.

Dalo by se říci, že jde o novou teorii domina.

Ještě šílenější je, že na Zemi jsou ve skutečnosti jen dvě místa, kde „pravicově extremističtí nacisté“ páchají genocidu: Izrael pod vedením vůdce Netanjahua a Ukrajina pod vedením vůdce Zelenského. Ale liberální média navzdory své zdánlivé nenávisti k pravicově extremistickým nacistům obě genocidy podporují! Zelinského snaha vyvraždit a vyhnat ruskojazyčné obyvatelstvo východní Ukrajiny a vyhladit kulturu všech, kteří zůstali, je učebnicovým případem genocidy a přímým pokračovatelem Hitlerova projektu lebensraum s jeho plánovaným vyvražděním a vyhnáním milionů Slovanů. A Netanjahuův ještě krvavější pokus o vyvraždění a vyhnání Palestinců je řádově horší – pravděpodobně horší než cokoli, co kdy udělal Hitler.

Jak Zelenského Ukrajina, tak Netanjahuův Izrael jsou fanatické pravicové ultranacionalistické režimy, postavené na vyzdvihování „nadřazené rasy“ (v jednom případě Ukrajinců/Židů, v druhém jen obyčejných Židů) a genocidní démonizaci untermenschen (ruskojazyčných křesťanů na Ukrajině, Palestinců v Palestině). Tyto dva režimy jsou apoteózou všeho, co pro-tolerantní, antirasističtí a promultikulturní liberálové vyznávají jako nenávist. A přesto je liberální establishment miluje, a dokonce jejich jménem vede nepřetržitou pro-genocidní propagandu. Co si ti liberálové mohou myslet?

Kosmopolitní říše

Když odloupneme okleštěnou slupku čím dál tím víc ošoupaného liberalismu, zjistíme, že takzvaný liberální establishment vůbec není příliš liberální. Jeho skutečné kořeny tkví v trockismu a iluminismu, nikoli v klasickém osvícenském liberalismu, a jeho konečným cílem je totalitní globální diktatura. To je alespoň argument nové knihy Petera Myerse Kosmopolitní impérium.

Myers o tom vypráví tak, že od doby, kdy osvícenství explodovalo ve Francouzskou revoluci, se nekonzervativní síly v podstatě rozdělily na dva tábory. Do prvního tábora, reformistů, patří klasičtí liberálové, demokratičtí socialisté, umírnění libertariáni a další, kteří usilují o postupné a pokojné změny. Druhý tábor tvoří nihilisté, tedy ti, kdo usilují o čistý rozchod se současným řádem prostřednictvím kreativní destrukce, aby na jeho troskách mohli vybudovat globální diktaturu. Myers sleduje tuto skupinu od iluminátů Adama Weishaupta přes marxistický komunismus až k neotrockistům, které považuje za skutečnou hybnou sílu dnešního pseudoliberálního establishmentu.

Myers se nebojí zmínit ani slona v porcelánu: židovské spojení s nihilistickým táborem. Jestliže Židé tradičně opovrhovali gójskými společnostmi, které je hostily, a příležitostně se snažili tyto společnosti podkopat, zdá se přirozené, že se někteří z nich účastnili moderních hnutí, která se snažila zničit tradiční společnosti ve službách utopické vize ne nepodobné té, která dlouho inspirovala mnohé příchutě židovského mesiášského milenarismu, nebo je dokonce vedli. Tato utopická vize představuje Mesiáše, který si podmaní svět a podrobí gójské obyvatelstvo Židům, čímž se svět stane rájem pro Židy, z nichž každý bude vlastnit 2800 gójských otroků.

Zdánlivě sekulární nihilističtí radikálové, od Weishaupta přes Lenina a Trockého až po H. G. Wellse a George Sorose, vedli nepoměrně více sekulárně-židovská hnutí, jejichž cílem bylo zničit tradiční náboženství a kultury, aby vytvořili světový stát, tedy technokratickou globální diktaturu ovládanou privilegovanou elitou. Tento projekt jednoho světa, nikoli klasický liberalismus, se zdá být hnací silou dnešního establishmentu. A právě proto „liberální“ establishment podporuje genocidní ubernacionalisty na Ukrajině a v okupované Palestině. Ukrajinští nacisté (financovaní židovskými oligarchy) jsou vyzbrojeni proti obrodě Ruska s jeho vlastenectvím, pravoslavným náboženstvím a rodinnými hodnotami; zatímco zio-nacisté jsou vyzbrojeni proti tradiční islámské civilizaci.

Falešně liberální establishment propaguje tyto genocidy a krvavé lázně nikoli proto, že by jeho nejvyšší hodnotou byla svoboda a důstojnost jednotlivce, jak by to chtěl klasický liberalismus, ale proto, že jeho liberální bromy jsou jen kouřovou clonou pro projekt totalitního ovládnutí světa. Jinými slovy, jejich motivací není „svoboda“ dvouletých dětí nechat si změnit pohlaví. Místo toho falešní liberálové vedou válku proti tradiční rodině, která je základem organického tradičního společenského života, protože stojí v cestě jejich totalitnímu světovému státu. Stejně tak nenávidí Putina ne proto, že neschvaluje duhové vlajky, ale proto, že mobilizuje Rusko, aby se jako suverénní křesťansko-muslimský národ postavilo hrozící globální diktatuře.

Myersovo schéma pomáhá vysvětlit, proč tolik ateistických Židů „přešlo“ od trockistů k neokonzervativcům. Max Shpak napsal:

Možná ještě významnějším faktorem při vzniku neokonzervatismu byl vznik nezávislého izraelského státu. Zatímco mnozí židovští marxisté sionistický stát horlivě podporovali, intelektuálně důslednější levice se postavila proti sionismu s odůvodněním, že všechny nacionalismy, včetně židovského, jsou nepřáteli globální proletářské revoluce. Židovští levičáci, kteří kdysi obhajovali internacionalismus pro nežidovské národy, se tak museli vyrovnat s důsledky této ideologie pro své vlastní nacionalistické cítění. Potřebovali tedy ideologii, která by jim umožnila mít svůj koláč (odpor proti gójskému nacionalismu) a zároveň ho sníst (podporou Izraele), a právě takový světonázor našli v neokonzervatismu.

Neokonzervativci zdědili Trockého projekt zničení národů a náboženství a rodin, na nichž jsou založeny, v naději, že se z trosek vynoří utopie. Tím, že se vydávají za liberály – jako v případě Kaganovy zastřené výzvy k Trumpově zavraždění pod záminkou, že Trump ohrožuje liberální demokracii – se neokonzervativcům podařilo přetvořit to, co se vydává za liberalismus, k obrazu svému.

Není divu, že dnešní „liberalismus“ je totalitní a genocidní.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 3,42 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*