Profesionální patolízalové to mají těžké
Sdílet článek:

PL/PETR HAMPL

Zajímalo by mě spíše v obecnější rovině: Vnímáte od 7.10. nějaký zásadní posun v pohledu českých médií a liberálních elit na Palestinu a Izrael?

Ano, dochází k posunu zásadnímu. V prvních hodinách a dnech po 7. říjnu předvedly české mediální a politické elity klasickou davovou primitivní reakci. Nejde o to, že sympatizovaly s napadeným Izraelem, ale jak primitivním způsobem.

V dalších týdnech postupně zjišťují, že neodhadly názory panstva. Brusel je jednoznačně propalestinský a Spojené státy jsou rozděleny. Bidenova administrativa je spíše lehce propalestinská, Trump je rázně proizraelský. Univerzity jsou jednoznačně propalestinské. Velká média střídají krajní pozice. Západoevropské vlády mají v první řadě problém s tím, že příznivci džihádu rozpoutávají násilí v jejich zemích proti lidem. Mají oprávněné obavy, že propalestinské demonstrace přerostou ve vlnu pogromů. Jindy horlivě proizraelský Orbán mlčí, protože musí v první řadě hájit zájem svého vlastního státu.

Co si z toho má vzít profesionální patolízal? Co se od něj vlastně chce? Nastupuje tedy mlčení a příslušníci liberální oligarchie se z toho snaží spíš tiše vycouvat.

Jaký lze čekat další vývoj?

Už jsem publikoval odhad, že do roku 2030 bude celá západní elita jednoznačně a fanaticky protižidovská a protiizraelská. Vycházím z toho, jak se vyvíjel názor na migraci a na green deal. Vidíme opakování téhož procesu.

Jak si vysvětlujete, že příznivci LGBT a „duhových manželství“ pochodují společně s džihádisty?

Je třeba rozumět tomu, že LGBT a duhová manželství nejsou otázkou sexuality, sexuálních výstředností ani životního stylu. To není tak, že by někdo chtěl dělat v posteli speciální věci a z toho vyplývaly další požadavky. Pokud by někdo chtěl dělat v posteli speciální věci, nepotřebuje k tomu politiku a průvody.

LGBT hnutí je založeno na třech základních sloupech.

Za prvé. Schopnost identifikovat, co panstvo chce a co je jenom naznačováno.

Za druhé. Podřídit se tomu, podřídit se tomu víc než konkurenci a viditelně to demonstrovat.

Za třetí. Vyjadřovat pohoršení a nepřátelství vůči každému, kdo by snad požadavky panstva zlehčoval, zesměšňoval či dokonce odmítal.

Když se na to podíváte takhle, není mezi džihádem a LGBT žádný rozpor. Obojí vychází z požadavků někoho, kdo působí hodně silným dojmem. Profesionální šplhoun ví, co má dělat.

V Prolomení hradeb dvojce zmiňuji ideologii „islamolevičáctví“ (islamoleftism), která je populární v amerických a západoevropských radikálních kruzích. Ta počítá s rozdělením společnosti na muslimskou vládnoucí kastu a zotročené vrstvy, které budou podrobeny těm nejabsurdnějším genderovým požadavkům.

A co spojení mezi LGBT a projekty typu Lebensborn?

Řekl bych, že to nijak nesouvisí, i když je to obojí spojeno s nepřátelstvím vůči tradiční rodině. Cílem lebensborn je vypěstovat panskou rasu. Tedy odporná záležitost, ale něco, co má cíle, postupy, milníky a je to vedené určitou vůlí. Něco, v čem vidíme sílu a vzepětí, byť vzepětí až ďábelské. LGBT je jen rozklad a ubohost. Cílem LGBT není nic jiného, než vytvořit další dotační fondy a další pracovní místa.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*