Projev Pedrose AdHamouna k zavedení svobody jeho slova
Sdílet článek:

VLADIMÍR ČÍŽEK

Vážené soudružky, vážení soudruzi!

Dnešním dnem jsme konečně dosáhli absolutní svobody slova. Svobody, kdy bude šířena jen pravda. Naše pravda. Protože pravda je jenom jedna. A tu máme my. WHO, CDC, WEF a další naši soudruzi. Děkujeme za spolupráci soudruhu Júťůbovi, soudružce komisařce Jourové za DSA, zejména článek 104 a 106, a mnohým dalším.

Ode dneška budou všichni dezinformátoři neprodleně odhaleni, smazáni, případně zlikvidováni. Nikoli fyzicky, ale mnohem sofistikovaněji. Nebylo lehké tohoto cíle dosáhnout, ale podařilo se to díky nezměrnému úsilí nás všech. To, co se mi nepodařilo v lidové frontě osvobození, to se mi podařilo na půdě naší nezkorumpovatelné WHO.

Vážení soudruzi!

Kovidová doba nás naučila, že pravda se leckdy měnila tak rychle, že by se v tom ani soudruh Prase nevyznalo. Vše bude ode dneška mnohem jednodušší a krystalicky čisté. Dovolte, abych vám k lepšímu pochopení uvedl dva příklady.

PŘÍKLAD ROUŠKOVÝ

Na začátku jsme vám říkali, že roušky nejsou zapotřebí. To byla pravda. Proto jsme zastánce roušek mazali.

Pak jsme říkali, že roušky jsou potřebné, ale že stačí látkové. To byla pravda. Začali jsme mazat odpůrce roušek.

Pak už látkové roušky nestačily. Pravda.

Následovala nutnost roušek lékařských a respirátorů. To byla také pravda.

Pak jsme doporučili dvě roušky přes sebe. To byla zase pravda.

Nakonec se objevilo v revizionistickém a oportunistickém tisku, že jsou roušky na prd. To není pravda, a proto budou tyto zprávy ode dneška mazány, sankcionovány podle DSA a média, která je zveřejní, obdrží likvidační pokuty.

Dočasná pravda byla, že roušky jsou nutné při opičích neštovicích, které se šíří pohlavní cestou. Tato naše pravda trvala jen pár dní, než si naši soudruzi uvědomili drobný sémantický rozdíl mezi orálním sexem a orálním projevem. Tak jsme to rychle smazali a zas máme pravdu. (Už to najdete jen v archivu na odkazu pod článkem).

Důležité je, že ti nejuvědomělejší soudruzi si z naší pravdy vzali příklad, a přikazují roušky znovu, i když se v podstatě děje velké kulové. Tito soudruzi mají pravdu! Brzy opět nasadíme roušky vám všem a budeme mít pravdu.

PŘÍKLAD KOVIDPASOVÝ

Když jsme vám říkali, že nechceme kovidpasy, byla to pravda.

Když jsme vám je pak objednali, a nařídili, byla to nová pravda.

Když jsme vám později říkali, tyto pasy s sebou nesou rizika, je to ještě novější pravda.

Když vám říkáme, že je budete potřebovat pořád a při jakémkoli cestování, je to nejnovější pravda.

Vážení soudruzi!

Dovolte mi můj skvělý projev shrnout do jedné věty: pravda je jen to, co MY říkáme v DANOU CHVÍLI. I kdyby to byla sebevětší pitomost. Všechno ostatní YouTube ode dneška smaže. A můžete se těšit na pandemickou smlouvu a IHR, klimatický lockdown a další naše prasárny. Chro-chro.

(Následuje ohlušující potlesk ze sálu a volání „ať žije soudruh Pedros, ať žije WHO, ať žije YouTube!“)

Krásnou svobodnou neděli přeje VČ

P.S. projev je sice fiktivní, ale otevřením odkazů zjistíte, že je založen na faktických událostech. Odkaz o rouškách při opičích neštovicích mi tam nešel napřímo vložit, najdete ho použitím aplikace web.archive.org, když zadáte https://wwwnc.cdc.gov/travel/notices/alert/monkeypox s datem 5.6.2022

 

blogosvet.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*