Putin je zločinec a psychopat. Z Rusů udělá osamělý národ chudáků
Sdílet článek:
Mám pocit, že je to jasné. Putin se chová jako šílenec a žene svoji zemi do totální izolace a svůj národ do role žebráků a idiotů. Invaze na Ukrajinu, harašení atomovými zbraněmi, nesmyslná vyjádření. Není snad soudného člověka, který by tomu magorovi dnes ještě něco věřil.

Je mi velmi líto obyčejných Rusů, že jsou namočeni v tak obrovském průseru. Nicméně je to důsledek jejich volby. Měli by si co nejrychleji uvědomit závažnost situace a masově podpořit Putinův odchod. Jinak je tento blázen opravdu většinově zničí. Válka rozpoutaná na Ukrajině jim nepřinese vůbec nic dobrého … nic. Ba naopak. Spojuje se proti nim téměř celý svět. Jak chtějí v takové situaci žít a přežít? Myslí si snad, že jim pomůže diktátor Lukašenko a pár jeho soudruhů?

Ano, svět je globální jedna velká vesnice, jeden kmen, ze kterého bylo Rusko vyobcováno. Stejně jako v pravěku … může samotný jedinec přežít? Možná chvíli, ale jeho vyhlídky jsou velmi neutěšené. Stejně jako dnes Putinova Ruska.

Celý svůj publicistický život jsem Putina velmi silně kritizoval, i když jsem si za to vysloužil mnoho dehonestujících nálepek od různých kremlobotů, diskutujících na Pravém prostoru, přesto jsem já i PP držel linii k němu a Rusku, jemně řečeno, velmi příkrou. I přesto mně dnes někteří nazývají proruským, stejně jako web PP. Nepochopitelné. Dnes je moje kritika Putina však ještě intenzivnější. Válkou na Ukrajině překročil všechny meze, ničí tento svět, ničí naší civilizaci, nezaslouží si slůvko pochopení.  Nezaslouží si slitování. Rusové by se ho měli co nejdříve zbavit.

Svůj článek zakončím citací jednoho statusu na facebooku. Napište mi do diskuze, zdali se mnou a s tímto statusem souhlasíte. A pokud ne, tak proč? Zde ten status:

Putin je válečný zločinec. A také psychopat. Co je na psychopatech tak nebezpečného? Že je jim úplně lhostejné, co se děje druhým.

Psychopatům jde totiž pouze o vlastní prospěch, v rámci čehož jsou schopni udělat cokoliv. Psychopat je schopen zavraždit i své vlastní dítě. Čeho je pak schopen psychopat, který má moc?

Mnoho let si říkám, jak je možné, že s Putinem vůbec někdo v minulosti vyjednával, že si s ním někdo podával ruce. Tohle ho totiž posouvalo dál a zvyšovalo sebevědomí. Vždyť bylo již od počátku (tedy již před mnoha lety) jasné, o co mu jde. A blaho jeho lidí, natož cizích, to opravdu nebylo.

Tento psychopat je schopen zničit i vlastní národ, co tedy můžeme očekávat, že bude dělat jiným národům. Všichni jsme doufali, že se stáhne, že jen zkouší, kam až může zajít, než se sepne soukolí EU a NATO.

Nyní ale vidíme, že je schopen úplně všeho a tedy musíme být všichni ve střehu. Tím spíš, když si dovoluje vydírat celý svět.

U psychopata je však jedna věc (pro nás) pozitivní – psychopat totiž ve svém šílenství dělá chyby. Navíc psychopat není tak chytrý, jak ze sebe dělá, nebo jak si sám myslí. A toho se musí využít. On totiž bude opravdu dělat jednu chybu za druhou.

Přeji si, aby se během krátké chvíle stal štvancem ve své vlastní zemi. Těším se na to, až se bude tahle krysa schovávat ve svém krytu a bát se každého nadcházejícího dne, zda není poslední.

Těším se, až tu krysu dopadnou a budou soudit.

Věřím, že to nebude trvat dlouho a dočkáme se toho.

Karel Kříž
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 1,36 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

32 Comments

 1. Jsem zvědavý, co na ten text poví psychopati I. David či L. Vylíčil, kteří na PP svou lásku k Putinovi, k Rusku i k SPD dávali na odiv dlouhodobě?!

   • Frigo, pokud budete chtít opět někoho označovat za primitiva, tak se nejdřív doučte pravopis. Uboze nesuďte podle sebe druhé ?

     • Názor nějakého Zdeňka F. je mi lhostejný.

    • Takže prznitel mého vebu jeden z mála je přímo od fochu.
     Má stará prsa dmou se pýchou.UZNÁNÍ ŠMÍRÁKA/PRÁSKAČE PROFIKA
     povznáší mé skromné a nemělé klábosení do análů současných
     důstojných nástupců Stb,

 2. Váš názor na Putina je konzistentní od začátku Pravého Prostoru. Pravý prostor bohužel doplatil na absenci svobody slova u nás, svobody, kterou jste se snažil celou dobu na PP udržet. Diskuzi sice ovládli kremloboti, ale těch není prosto žádné médium. Celkově je fanatických kremlobotů menšina. Stejně jako těch fanatických cenzorů a práskačů. Bohužel Evropou vládne levice a ta má, jak známo ke svobodě velmi daleko. Zato k cenzuře a udávání velmi blízko. To mají s Putinem společné.

  • Tou svobodou slova, kterou se PP snažil celou dobu udržet, myslíte štvavé, antisemitské a výhružné komentáře, příkladně od anonymů Rheinmetall-Borsig či Maximus, nebo neanonyma Jan Čáka?

   • Jedná se o články, ne diskuze. Buď se můžete rozhodnout diskuze mazat, nebo ne. Buď chcete vychovávat čtenáře k jedinému správnému názoru, nebo spoléháte na jeho inteligenci. Rozhlédněte se kolem sebe kolik těch štvavých, antisemitských a výhružných komentářů získalo příznivců. Minimum. A hlavně jen těch, u kterých není stejně o co stát.
    Cenzurovat je nebezpečné. Může se to lehce zvrhnout k prosazování jediné pravdy. A patent na pravdu nemá nikdo. Přiblížit se k ní můžete jen diskuzí.

    • Pokud jste četl poslední rok DISKUZE na webu PP, tak potom, pokud jste soudný a nestranný, změníte názor.
     O článcích Ivana Davida, Lubomíra Vylíčila, Petra Štěpánka, J3K a dalších kremlobotů či odpůrců NATO i EU, ani nemluvě. Z PP se stal tribun SPD a Trikolory.

 3. Pane kříž co Ty všechno nenapíšeš, abys to přežil, poslal jsem ti teď 10 000, ale za chováš se jako všichni zmrdi, takže tvůj svobodný svět a pravý prostor mažu ze svého svědomí a vědění.Zařadil jsi se mezi ostatní šmejdy skončíš taky v pekle.Sbohem.

  • Ale proboha proč? Vždyť ta válka je hrozná, Rusko se opravdu izoluje od celého světa a Putinova politika je v tomto směru šílená. Co byste k tomu napsal vy?

   • Každá válka je hrozná. Proč jste stejně důsledně neodsuzovali i ty předchozí? Proč jste neodsuzovali válku Ukrajiny proti části vlastního obyvatelstva? USA proti Afghánistánu nebo Sýrii? Jasně, že Putin je magor. Tak jako každý „vůdce“. Fiala s Rakušanem, bezohlední cenzoři, nejsou magoři? No a velmoci holt mají velké magory. Mě jen překvapuje, že se na ten konflikt pan Kříž dívá pohledem států, nikoli normálních lidí.
    Mimochodem, nefunguje Vám hodnocení článků.

    • to je přesně ono. Jde přece o to, že ruský vpád samozřejmě je špatně z lidského hlediska. Politické nebudu rozebírat. Z toho lidského je ale špatně jakákoli agrese vůči komukoli, pokud si to odskáčou “nevinní”. Ty nejkřiklavější příklady každej zná.
     Ano, Rusko je v tuto chvíli zodpovědné za utrpení mnoha lidí (znovu, politický důvody teď nerozebírám, třebaže stejně jako všichni ostatní vím, že ten je zásadní, a ostatní jsou jen kulisy k dění). Rusko bylo miliardakrát odsouzeno, sankcionováno, z Putina se často nejen mediálně stal ultradémon. Z lidského hlediska bezesporu oprávněně. Jak je to ale teda možný, že jinej stát, kterej se dopustil přímo bezprecedentních krveprolití na těch “nevinných”, to pak uzavřel slovy “stálo to za to” a hotovo? Kde jsou “mnohatisícové zpěvy svobody”, ekonomicky zničující sankce vůči takovému státu atd.? No jo, to je ode mě děsná naivita, ba dokonce prudce nedemokratickej zločin genocidy, já vím. Prostě si vezmeme ty mávátka, a budem mávat, páč dobro je dobro…

   • Politika USA není šílená? Války – pardon, vývoz demokracie do Iráku, Afghanistánu, Sýrie, Lybie atd nebyly šílené? A to šlo amíkům o prachy, rusům jde o přežití. Jak dlouho, myslíte, by trvalo vybudování jaderných amerických základen na Ukrajině a vyvolání takové “malé jaderné války?” Upálení lidí v Oděse nebylo šílené? Zabíjení civilistů na Donbase nebylo šílené? Válka proti vlastním občanům jenom proto, že mluvili rusky, není šílená? Pane Kříži, vím, že nemáte rád Rusy. Nevím, jestli jim vyčítáte jenom rok 68 nebo tak všeobecně to, že existují…ale kolik Vám v tom šedesátém osmém bylo let? Myslela jsem si, že jako pravičák se dokážete alespoň zamyslet na důvody chování západu i východu. Nedokážete. A nebo je tento článek úlitbou nynější moci. I to je pro mě zklamání. Sbohem a dík za všechny ryby-)

 4. Souhlasím s Texas. Na článek by byla ztráta času reagovat. PP byl skvělý web, za mě nejlepší. Bohužel o svobodném světě se to říct nedá, a začínám také hledat jiné alternativy. Škoda.

  • Kolego Neu aTexasi
   Snad máte pravdu,kterou nesdílim
   Majitel svobodného světa,stejně jako pan Karel Kříž,zveřejňováním
   názorům siLně nevonícím současnému čeledníku slouhům a lokajům
   v čele této země vyžaduje pořádný kus odvahy a kuráže.
   Rizkují nejen ztrátu své obživy ale osobní bepezpečnost,osudy svých blízkých.

   Uvědomte si prosím
   , že časy Gumáků,úderné politické satiry na otevřené scéně,bez obava nahlas pronášené a napsané kritky se cudně přesunuly do říše snů
   Pravda a láska slavně vítězí.
   DRZE A HRDĚ,
   ZA NADŠENÉHO KVIKOTU MEDIÁLNĚ ZBLBLÝCH UBOŽÁKŮ SE SEM VALÍ
   Digitalizovaný NÁVRAT STRACHÝCH ČASŮ

   • Máte pravdu, v tom s Vámi souhlasím. Nicméně z článků na Svobodném světě mám pocit že se pomalu začínají přeorientovávat “samozřejmě tím správným směrem”. A to ať raději nepíší vůbec. Zaručenou a jedinou pravdu už nám přece přináší v ČT a na Novinkách. Tak proč další?

 5. Ano, ta válka je šílená, ale nechovali jsme se my jako Západ taky šíleně? Není ta nenávist k Rusku nějaká iracionální? Kdy začala?

 6. Ano, ta válka je šílená, ale nechovali jsme se my jako Západ taky šíleně? Před tou válkou? Není ta nenávist k Rusku nějaká iracionální? Kdy začala?

 7. Tak za tento clanok by Rothschildovci mali jeho autorovi udelit nielen Pulitzerovu cenu, ale urcite aj Nobelovu cenu za literaturu a titul najkrajsej Americanky… Krizovi by som doporucoval zacat pre tieto stranky pouzivat toto nove logo, aby aj vypatlancom ako Janda, Pekarova Adamova a im podobnym bolo okamzite jasne, ze je na ich strane… Som si isty, ze aj sudruh Zavladsky by bol novym logom nadseny…

  Nech mi niekto este niekedy povie, ze cenzura je zla… Stacilo trosku cenzury a hned ma cela alternativa pozadovane nazory, nielen v CR, ale uz aj na Slovensku

 8. Váš komentář čeká na schválení. Toto je náhled, váš komentář bude viditelný až po schválení.

  Seriem na schvalenie komentara, ked z neho budu aj tak vykopnute dva moje ilustracne obrazky… Bez obrazkov moze byt moj komentar kludne aj neschvaleny…

 9. Zkuste se na události podívat s nadhledem.

  Z globální perspektivy. Po 30 letech dominance USA se utvořilo druhé centrum. Rus se spojil s Číňanem (a Indie jim přicmrndává). Je to dohromady skoro 1/3 lidstva. Navíc lidstva docela rozvinutého, s vlastním hi-tech zázemím. Družice, hypersonické střely, vlastní GPS… No a tohle centrum si duplo.
  Z tohoto směru nazíráno, není Putinovo jednání šílenstvím, ale kalkulem. Vykolíkováním nových hranic. Oťukáváním nepřítele (západu) reálným bojem. Nejen za sebe. Ale za celé to nové centrum. Všimli jste si, že ho Čína kryje a Indie se zdržuje hlasování v RB OSN?
  To není schvalování války. A už vůbec ne zabíjení civilistů. Jen střízlivý pohled na věc.

  • Vypadá to, že kremelské trollí farmy zvýšily úsilí. Cítí se na koni. Ale je otázka, jak dlouho jim to vydrží. A názory „Lubomíra Vylíčila“ nebudou mít už vůbec na nic vliv.
   (pozměnil jsem pouze čtyři slova)

 10. Pro Frigo jeden z mnoha. Samozřejmě s Vámi souhlasím. Lidí kteří v této prolhané době mají odvahu psát, a zveřejňovat pravdu si nesmírně vážím. Válku samozřejmě nikdo neschvaluje ani já ne. Nicméně z článků mám pocit že se Svobodný svět pomalu začíná přeorientovávat “samozřejmě tím správným směrem”. A to už ať raději nepíše vůbec. Zaručenou, a jedinou pravdu už nám přece přináší ČT a Novinky.

 11. Zločinec a psychopat je Kříž, protože zcela ignoruje historii a “plácá si játra” takovými hovadinami a musí být “sjetý, že si asi koupil u “slepého střeva dreďáka” nějakou sračku.

 12. Klasické propagandistické nenávistné zvratky, kvůli tomuhle sem určitě nikdo nechodí. Pokud někdo nevidí, že Rusáky k téhle válce USA vyloženě dohnali tím, že naprosto arogantně přehlíželi ruské bezpečnostní zájmy, při rozšiřování aliance NATO k ruským hranicím, tak by se k téhle válce neměl vůbec vyjadřovat.
  Apropó vám není divné, že USA na jedné straně Putinovi vykládají nesmysly, že o rozšiřování NATO na Ukrajinu se s Ruskem nebudou vůbec bavit, protože prý Ukrajina má “právo”……..a na druhé straně klidně vyhrožují Šalamounovým ostrovům vojenským zásahem v případě, že by tam měla být čínská vojenská základna, protože tohle by ohrožovalo bezpečnostní zájmy USA. Šalamounovi ostrovy na rozdíl od Ukrajiny zřejmě nemají “právo”…….., a to Šalamounovi ostrovy nejsou na hranicích USA ale 10 tisíc kilometrů od USA.

 13. A Kříž je bezpáteřní a bezmozkový nájemný katolický pisálek, který “ví o historii hovno a chtěl by pomník”, nebo ji vědomě ignoruje!! Válka na UA už končí,protože pragmatičtí Němci na svých veřejnoprávních kanálech ARD a ZDF se o tom už téměř nezmiňují! Jedinou a hlavní příčinou války na UA je zoufalá snaha katolických stratégů odvést pozornosti světové veřejnosti od propuklého megaskandálu s miliony “zavražděných dětských duší” úchylnými flanďáckými zrůdami! Ale to nelze, je to jako protržená přehrada, kterou nelze ucpat a to taky katolíky zahubí!! Všechny oběti těchto zrůdností trpí nevyléčitelnými doživotními traumaty a jejich sexuální život je v troskách!!
  Kříže by za ty katolické lži měli “ukřižovat”!!
  JN a nepřátelé všeho černoprdelnického ksindlu

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*