Rohlík a bageta zabíjely
Sdílet článek:

NAUTILUS

V Nashvillu došlo ke střelbě ve škole a jsou oběti. Jak už to tak dnes bývá, záleží ale hlavně na správné interpretaci události.

Nejprve video z kamer ve škole – nikdo nemusí mít obavy, osoba tam jen leze do dveří a chodí po chodbách.

Popis situace z pozice standardního Evropana:

Psychicky narušená mladá žena (28letá Audrey Elizabeth Haleová, bývalá studentka), trpící poruchou sebeidentifikace, považující se patrně za muže, vnikla násilně do školy, kde za použití střelných zbraní zabila 3 devítileté děti a 3 zaměstnance školy.
Policie se o situaci dozvěděla cca 13 po vniknutí do budovy a za dalších cca 15 minut dokázali zasáhnout a útočnici zastřelit.

Je pravdědopodné, že škola patřila k tzv. gun free zonám, kam je zakázáno vnášet zbraně.

A nyní popis z hlediska US čtenáře:

Osoba s vaginou a vaječníky, identifikující se jako muž vnikla do školy za použití násilí vůči dveřím. Škola se identifikovala jako objekt beze zbraní, osoba měla v tu chvíli v držení tři objekty schopné střelby. Jeden se identifikoval jako bageta, další jako rohlík a třetí jako pórek.
Bageta postupně uplatnila svůj vliv na 3 objekty s chronologickým stářím 9 let a na tři objekty ve věku dospělosti, zaměstnance. Jak se objekty identifikovaly v době biologické aktivity, není známo, a odhad jejich genderu nebyl po ukončení jejich biologické aktivty proveden.
Policie se dozvěděla o vniknutí muže s rohlíkem, bagetou a pórkem do gun free školy po 13 minutách a za dalších cca 15 minut policisté ukončili biologické aktivity aktivní osoby. Zajistili také bagetu, rohlík a pórek.

Sousedé jsou v šoku, protože podle nich byl muž velmi milým, byť poněkud zádumčivým, se zájmem o zeleninu a pečivo. Policie se dále domnívá, že muž měl v plánu nediskriminovat ani některé další lokality, které ale nechtěli dále specifiovat.

President Biden, uslyšev o události, se rozhodl omezit prodej a držení některých druhů pečiva a zeleniny

Tolik pohled z USA.

Asi nemá cenu hledat souvislosti s tímto specifickým psychickým problémem, i když i v Coloradu, Denveru a Aberdeenu střílely podobně psychicky narušené osoby. Ale taky víme, že tam často střílejí i osoby, které vědí, které pohlavní orgány mají. Mají ale zase jiné psychické nebo sociální poruchy, nebo se dostávají do pro ně neřešitelných situací.

Zajímavé je něco jiného – ta fascinace US společnosti tím, jak se kdo tzv. identifikuje. Když o sobě prohlásíte, že jste žena s penisem, jste pro režim a jeho aparát ženou. Když se identifikujete jako lustr, jste lustrem, nebo klidně i vlkem, kaprem a vránou. Taková americká transsubstanciace pro pomatené. Pomatenost se považuje už ne za ctnost, nýbrž rovnou za povinnost.

A má to i své výhody. Když se vaše AR 15 identifikuje jako bageta, neplatí pro ni zákaz plynoucí z gun free zony. Když se vinylchlorid identifikuje jako voda, není potřeba dělat žádná opatření a můžete lidem klidně doporučit se vrátit do obydlí a pít vodu ze studny nebo potoka.
Pak možná se lidé začnou identifikovat jako nemocní nebo se přestanou aktivně identifikovat úplně, ale to už je takové jejich právo, které musíme respektovat…

Brzdy se mohou identifikovat jako inkluzivní a řeči o jejich nefunkčnosti pro vás zavánějí kriminálem. Taková RFIK+ brzda nebo vlaková kolej samozřejmě vyžadují inkluzivní přístup, žádnou diskriminaci. Stejně jako prasklá cisterna nebo vylitý a zapálený vinylchlorid. Žádná předsudečná nenávist!

Takže neuchylujte se k jednoduchým závěrům a pamatujte na inkluzivitu a respekt! Věci oficiálně nejsou takové, jak se jeví fyzicky a věcně.

A úplně nejlépe uděláte, když si nebudete myslet samostatně vůbec nic a vždy budete zastávat přesně to stanovisko, které očekává režim .. v našem případě doporučuji ověřovat u soudruha Stříže, který již několikrát varoval před kriminálem za závadové postoje a výroky.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*