Trump: „Křivák Joe se postavil na stranu teroristů“
Sdílet článek:

INN

Bývalý prezident na sociálních sítích zdůraznil, že by válce zabránil a podpořil snahu Izraele o jeho vítězství.

Bývalý americký prezident Donald Trump na sociálních sítích odsoudil varování amerického prezidenta Joea Bidena před zpožděním dodávek zbraní do Izraele.

„Křivák Joe Biden, ať už to ví nebo ne, právě řekl, že zadrží zbraně Izraeli, když bojuje za vymýcení teroristů z Hamásu v Gaze,“ napsal.

„Hamás zavraždil tisíce nevinných civilistů, včetně nemluvňat, a stále drží Američany jako rukojmí, pokud jsou rukojmí ještě naživu. Přesto se Křivák Joe staví na stranu těchto teroristů, stejně jako se postavil na stranu radikální lůzy, která ovládla naše univerzitní kampusy, protože je financují jeho sponzoři.“

„Biden je slabý, zkorumpovaný a vede svět přímo do třetí světové války. Pamatujte – tato válka v Izraeli, stejně jako válka na Ukrajině, by NIKDY nezačala, kdybych byl v Bílém domě,“ prohlásil Trump a slíbil: „Ale velmi brzy se vrátíme a opět budeme požadovat MÍR SKRZE SÍLU!“

Nedávno prezident Biden řekl televizi CNN: „V důsledku těchto bomb a dalších způsobů, jakými útočí na populační centra, byli v Gaze zabiti civilisté.

„Jasně jsem řekl, že pokud půjdou do Rafáhu – zatím do něj nešli – pokud půjdou do Rafáhu, nebudu dodávat zbraně, které byly historicky použity k řešení Rafáhu, k řešení měst – které řeší tento problém.“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*