Veselý internet 26.
Sdílet článek:

Se čtyřmi jeptiškami se zřítí letadlo.
Přijdou k nebeské bráně, kde na ně čeká svatý Petr.
Dříve, než je pustí do nebe, ptá se první jeptišky, jestli se někdy dotkla pánského údu.
Jeptiška odpoví, že jej pouze viděla. Svaty Petr ji nařídí, aby si v nádobě se svěcenou vodou vypláchla oči.
Ptá se druhé jeptišky, jestli se někdy dotkla pánského údu. Jeptiška odpoví, že ano, ale pouze rukou.
Sv. Petr jí nařídí, aby si omyla ruku ve svěcené vodě a pustí dál.
Vtom se čtvrtá jeptiška tlačí před třetí a na Petrův dotaz, kam se žene, říká:
“Já bych si s dovolením vykloktala dříve, než si v tom sestra Agáta umyje prdel.”

Během návstěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen, nebo ne?
Ředitel vysvětluje: “No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnil.”
Návstěvník povídá: “Aha, rozumím, normální člověk si vezme kýbl, aby to šlo rychleji, že?”
Ředitel: “Ne, normální člověk vytáhne špunt! Chcete pokoj s balkónem, nebo bez?”

Po dobrém obědě si host objednal zmrzlinový pohár jako desert.
Po chvíli ale volá číšníka a rozčiluje se: “Můžete mi vysvětlit, co dělají ty dvě mouchy na mé zmrzlině?”
Číšník podejde blíž, podívá se a odpovídá: “No, buď souloží, anebo lyžují…”

Moderátor a podnikatel, který už několik let nikoho nezajímá, povstal jako bájný fénix z popela a míří do prezidentských voleb spolu se svou novou partnerkou Agátou Hanychovou. Jeho notně zvadlou a unavenou prezidentskou kampaň vztah s Agátou Hanychovou nakopl do hvězdných výšin a začíná se šuškat, že Andrej Babiš už není takovým favoritem, jak se myslelo.

Díky unikátní představě Agáty Hanychové jako první dámy jistě Jaromír Soukup přitáhne celou škálu nových voličů i příznivců.

Kdo by nechtěl vidět, jak první dáma na slavnostním otevření dětského domova nabízí dětem slevový kódíček na řasenku, pročež se oděna jen do bikin několikrát prohne v pase pro fotografy i náhodné masturbátory? Po neslané nemastné první dámě Ivaně Zemanové by to jistě byla příjemná změna.

Podle zdrojů blízkých Jaromíru Soukupovi tento nejen ožil jako muž, ale ožil i jako kandidát na prezidenta. Začal si věřit a počítá s jasnou výhrou.

„Jdeme za vítězstvím Jaromíra Soukupa. Ve svém slovníku nemám prohru Jaromíra Soukupa. S mojí novou partnerkou Agátou Jaromíra Soukupa Hanychovou nejsme spolu primárně pro vítězství ve volbách Jaromíra Soukupa, ale kvůli lásce Jaromíra Soukupa. Oba dva milujeme Jaromíra Soukupa, což nás sblížilo,“ tvrdil Jaromír Soukup v pořadu Na Slovíčko s Jaromírem Soukupem na dotaz moderátora Jaromíra Soukupa.

V pořadu na Slovíčko s Jaromírem Soukupem host Jaromír Soukup doslova zářil a nešetřil úsměvy, ani když mu moderátor Jaromír Soukup pokládal nepříjemné otázky.

„Měla teď poslední dobou více partnerů, to je pravda, ale osud Jaromíra Soukupa nás svedl dohromady. Oba dva máme za sebou neúspěšné vztahy, a právě proto jsme se společně rozhodli, že nyní zakotvíme v úspěšném vztahu Jaromíra Soukupa,“ nenechal se Jaromír Soukup zaskočit moderátorem Jaromírem Soukupem. Je vidět, že Jaromír Soukup ví přesně, co chce, a že si je ve vztahu s Agátou Hanychovou jistý v kramflecích.

Zatímco Jaromír Soukup rozjíždí svou kandidaturu na prezidenta Jaromíra Soukupa ve velkém a díky své nové známosti sbírá politické body, kudy chodí, jeho případný volební rival má problém.

Ačkoliv disponuje poměrně výstavní Monikou, Andrej Babiš ví, že Agáta Hanychová je přeci jenom jiná liga. Na základě nového vztahu Jaromíra Soukupa s Agátou Hanychovou musel narychlo přeorganizovat svou prezidentskou kampaň, kterou nevede.

„Pana Babiše to velmi zaskočilo, ale dokázal spolu se svým PR týmem úspěšně zareagovat. Svou ženu Moniku navlékl do bikin a vozí ji s sebou v tom svém obytném voze po republice a všude ji ukazuje. Sice to trochu narušilo tu dobrou atmosféru, protože Monika si stěžuje, že není žádná socka, aby jezdila obytňákem, a ať jí Andrej aspoň koupí soukromý tryskáč s vířivkou, když musí objíždět chudou svoloč po vesnicích, ale ono si to nakonec sedne,“ tvrdí zdroj blízký Babišovi.

Jak to tak vypadá, čeká nás nejen zajímavý prezidentský souboj, ale i časté promenády v plavkách kandidátek na první dámy.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Já jsem velmi toleraní až mírný člověk. Teda až do chvíle, než po mně někdo chce při registraci vymyslet heslo, ve kterém je velké písmeno, malé písmeno, číslo, tečka, podtržítko a dohromady má aspoň 12 znaků. To mám chuť dát někomu do rypáku.
  • V souvislosti s debatou kolem Budvaru se tady znova vytahuje tvrzení, že po Budvaru bolí hlava. To je všeobecně rozšířený omyl, protože po Budvaru bolí hlava pouze v rozmezí 3-12 kousků.
  • Ukrajinský ministr obrany @oleksiireznikov oznámil, že ve Varšavě bude uspořádána výstava zničené ruské vojenské techniky. Výstava později zamíří i do dalších evropských měst, např. Berlína, Paříže, Lisabonu nebo Madridu.
  • Já být policajtem nebo státním zástupcem, tak vždycky pustím do médií takový ty odposlechy “dáme mu půl míče vole a až zdvihne tlapku, vole tak zbytek a máme vod toho šulína pokoj, vole,” aby veřejnost viděla, že jsme sebrali pěkný darebáky…. jo aha, tak ono se to už děje…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*