Volá vám Fauci
Sdílet článek:

Pokud Senát bude následovat Sněmovnu reprezentantů a schválí zákon o modernizaci imunizační infrastruktury (HR 550), mohou se Američané, kteří z nějakého důvodu nedostali doporučený počet kovidových vakcín, těšit na telefonát přibližně v tomto znění:Tady je Anthony Fauci. Podle státních záznamů jste ještě nedostali svou měsíční posilovací vakcínu proti covidu. Dokud neprokážete, že dodržujete očkovací protokoly, bude vám zneplatněn očkovací pas, v důsledku čehož ztratíte právo pracovat, vykonávat bohoslužby a navštěvovat rodinu.

 

Podle hlavní předkladatelky návrhu zákona, Ann Kuster, zástupkyně New Hampshire, návrh HR 550 „posílí a urychlí naše celostátní zavádění očkování“ tím, že „zlepší a rozšíří sdílení informací mezi státními a federálními vládami, jakož i veřejnými a soukromými poskytovateli zdravotní péče.“ Podle prohlášení poslankyně Kusterové umožní HR 550 vládě „…připomínat pacientům, kdy mají být očkováni doporučenou vakcínou“. Je samozřejmé, že tato pravomoc pravděpodobně také umožní vládě trestat ty, kteří odmítnou splnit povinnost očkování.HR 550 dosahuje svého cíle tím, že zmocňuje federální byrokraty k vytvoření národních standardů pro databáze obsahující záznamy o očkování. Státní a místní samosprávy a soukromé zdravotnické podniky budou upláceny (penězi vybranými od současných i budoucích daňových poplatníků), aby přijaly národní standardy.

Státní „upomínky“ o tom, kdy máme být očkováni, budou téměř jistě rozšířeny i na další lékařské zákroky. Pokud nám stát může připomínat, kdy potřebujeme očkovat proti kovidům, proč by nám pak nemohl začít připomínat, abychom chodili na pravidelné prohlídky a čištění zubů, doplňovali si recepty a dodržovali rady lékařů ohledně stravy a pohybu?

Vláda by také mohla tyto záznamy použít k odmítnutí péče lidem, kteří nedodržují federální „doporučení“ v oblasti zdravotní péče. Ti, kteří jsou v pokušení tyto obavy odmítnout, by měli vzít v úvahu, že existují výzvy k odepření lékařské péče „neočkovaným“. Objevily se také snahy odepřít lékařskou péči lidem, kteří kouří nebo jsou obézní. Podobné úvahy jsou běžné v zemích, které se potýkají se zátěží socializovaného zdravotnictví. Ve Velké Británii dokonce existuje snaha odepřít zdravotní péči těm, kteří používají rasistické nebo sexistické výrazy.

Podle nejnovější zprávy správců Medicare bude svěřenecký fond nemocničního pojištění Medicare do roku 2026 schopen uhradit pouze 91 % svých účtů. Až k tomu dojde, Kongres pravděpodobně zvýší daně, sníží dávky nebo udělá obojí.

Kongres se bude snažit spoléhat na monetizaci dluhu Federálním rezervním systémem, aby mohl skrytě zvýšit daně. To však může jít jen do určité míry. Nakonec náklady na Medicare, Medicaid, Obamacare a další programy vyústí v odepření lékařské péče těm, které Dr. Fauci a jeho federálně financované kohorty považují za nehodné.

Snaha o vytvoření centralizovaného systému, který by monitoroval stav očkování každého Američana, se využívá k ospravedlnění zrušení zákazu použití peněz daňových poplatníků na vývoj „jedinečného identifikátoru pacienta“. Přidělení jedinečného identifikátoru pacienta každému Američanovi by bylo posledním krokem k vytvoření systému vládního dohledu a kontroly nad našimi osobními rozhodnutími v oblasti zdravotní péče.

Pokud vláda může sledovat a kontrolovat něco tak zásadního, jako je naše volba zdravotní péče, pak žádná část našeho života není pro chůvu státu nepřístupná. Všichni, kdo si váží svobody, by se měli připojit k boji za svobodu v oblasti zdraví.

 

Ron Paul

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*