Bohatý životní styl ukrajinského prezidenta: Zelenského čisté jmění činilo 596 milionů dolarů k 2.5. 2022
Sdílet článek:

Začneme citací z indického serveru (1), který uvádí příjmy a jmění nejbohatších lidí planety, filmových hvězd, politiků i sportovců:

„Zelenského čisté jmění je 596 milionů amerických dolarů. Volodymyr Zelenskyj je ukrajinský politik, bývalý herec a komik, který od roku 2019 působí jako prezident Ukrajiny. Jako prezident byl Volodymyr Zelenskyj zastáncem e-governmentu a jednoty mezi ukrajinsky mluvící a rusky mluvící částí obyvatelstva země. Volodymyr Zelenskyj vyrůstal ve městě Kryvyj Rih, v rusky mluvícím regionu na jihovýchodní Ukrajině.

Aktiva a investice Zelenského

Zelenskyj vlastní více než 12 nemovitostí, 8 aut, 5 luxusních jachet. Zelenského aktiva zahrnují také hotovostní rezervy ve výši více než 75 milionů dolarů. Zelenskyj také vlastní investiční portfolio 15 akcií v hodnotě 60 milionů dolarů

Kolik aut vlastní Zelenskyj?

Zelenskyj nedávno koupil zbrusu nový Mercedes-Benz třídy G za cenu 370 000 USD. Zelenskyj také vlastní Tesla Model S v hodnotě více než 100 000 USD. Několik dalších vozů vlastněných Zelenským je uvedeno níže:
Jaguar XF, Audi Q2, Audi RS Q8

Kolekce hodinek Volodymyra Zelenského

Během kandidatury na prezidenta a během prezidentského úřadu dostával Volodymyr Zelenskyj drahé dary od bohatých podnikatelů a oligarchů. Níže jsou uvedeny některé hodinky ve sbírce Zelenského.

Chopard – $ 105,000

Franck Muller – 250 000 USD

Roger Dubuis – 260 000 USD

Patek Philippe – $ 400,000

Breguet & Fils – $ 365,000

FP Journe – $ 190,000 „ (1)

Z čehož je zřejmé, proč prezident Zelenskyj neusiluje o mír, když mu válka tak pěkně vynáší, že? K tomu lze citovat:

„Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský ve čtvrtek vyzval Severoatlantickou alianci, aby provedla preventivní jaderné údery proti Ruské federaci.“ (2)

Dále můžeme citovat:
„Vojensko-politický expert z Izraele, bývalý šéf tajné služby Nativ, Jakov Kedmi, označil „nejpodlejšího a nejodpornějšího“ představitele židovského národa. Současný prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj si podle Jakova Kedmiho buduje svou kariéru podporou těch, kteří pokračují v kauze vrahů Židů. Poznamenal, že kdyby byl Zelenskyj Ukrajinec, choval by se k němu stejně, jako se chová ke Stepanu Banderovi, Petljurovi nebo jemu podobným. Zelenskyj je však Žid a zachází s ním „jako s nejodpornějším a nejpodlejším představitelem“ svého lidu. (3)

Nakonec ovšem něco pozitivního:

“Pokud vám jde o ukrajinský lid, usilujte o mír,” řekl americký miliardář Elon Musk, jehož návrh samozřejmě Zelenského a jeho kamarády pobouřil. (4)

PAVELK DUDR

Prameny:

(1) https://caknowledge.com/zelenskyy-net-worth/

(2) Ruská tajná služba: Kyjev vyrábí „špinavou“ jadernou bombu ve spoluprací s americkými a britskými poradci! Prezident Zelenský vyzval NATO k preventivním jaderným úderům proti Ruské federaci po obdržení informací o aktivaci protokolu “Rubikon” v Moskvě! – CZ24.NEWS
(3) VIDEO: Izraelský vojenský expert Jakov Kedmi označil najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa – CZ24.NEWS .
(4) Muskův návrh na mír pobouřil Ukrajinu, Zelenskyj o něm uspořádal anketu (ceskenoviny.cz)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Ale to mate spatne informace.Z nejakeho duvodu jste pomlcel,kolik ma takovy RF oligarcha poctive vydelanych penez na nocnich smenach v pekárně.I jachty z toho koupí.No a to si vemte ze mozna meumime ani do tolika pocitat kolik jich je.(těch penez i tech oligarchů.)

    • …a pepíček taky, že?….,viď ty troubo. Tady je řeč o Zelenským a ty tu kvičíš o RF oligarchovi….Tvá tupost starče je naprosto neomezená….

  2. To chce klid pane a slusnost Vaseho vudce.Kde chce brat lidi pro ten lepsi svet,kdyz mu tady delate ostudu pane z kdovijakeho melnika, kdyz se dotknu Vaseho idolu RF.Prave ze mate na musce cloveka,ktremu jako kolaborant a kadrova rezerva nesahate ani po paty pane vlastenče.Mam si ale tipnout tu Vasi vlast?A nebo pozustatek vychovy UV KSC?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*