Rádio Jerevan předpovídá události roku 2023
Sdílet článek:

Co se stane v roce 2023? Rádio Jerevan to ví již teď.

Rádio Jerevan získalo přístup ke zdrojovému kódu dlouhodobých klimatických modelů. Pouhou úpravou několika vstupních parametrů je možné se stejnou přesností určit, co přinese nejen klimatická budoucnost.

Leden

OSN navrhla, aby se první týden v lednu stal celosvětovým svátkem chudoby jako upomínka na okamžik, kdy se stal Elon Musk prvním člověkem, který přišel o 200 miliard dolarů.

Únor

Firma Pfizer oznámila, že vzhledem k tomu, že světové bankovní systémy nejsou schopny evidovat počet nul na jejích kontech, končí s výrobou vakcín.

Březen

Evropská unie nařídila výrobcům automobilů, aby měly všechny vozy vyrobené po roce 2024 instalovány v základní výbavě rušičku setrvačnosti ve vnitřku vozu. Podle důvodové zprávy se tím výrazně omezí úrazy posádky při čelní srážce.

Duben

Světová zdravotnická organizace požádala nadaci Alfreda Hitchcocka, aby jí připravila návod na způsob informování o nových mutacích viru.

Květen

Výbor pro rovnost při OSN navrhl příjetí zvláštního zákona se silou ústavy, kterým by za příčinu všech společenských problémů byl automaticky stanoven rasismus. Ušetří se tím významné prostředky za drahé analýzy a důvodové zprávy, které stejně nakonec dojdou ke stejnému závěru.

Léto

Sociální dávky na všechno dosáhly takové výše, že nikdo nepřišel do žádné práce. Proto se nic nestalo.

Září

Ministerstvo školství zavádí nově měsíční odměnu za změnu pohlaví učitelek. Podle studie, kterou si nechalo ministerstvo udělat, se tím dá relativně levně vyřešit dlouhodobý problém feminizace školství.

Říjen

Válka na Ukrajině skončila. Prezident Zelenskyj byl nově jmenován prezidentem USA, neboť už stejně kontroloval největší část amerického federálního rozpočtu.

Listopad

Mezinárodní organizace novinářů požádala Čínu, ať okamžitě zaútočí na Tchaj-wan. Ve zdůvodnění uvedla, že by to velkému počtu lidí v mediálních organizacích po celém světě usnadnilo práci s výběrem témat.

Prosinec

Automobilka Tesla představila nový dieselový model vozu ve snaze ochránit planetu před globálním ochlazováním.

Úspěšný a pohodový rok přeje rádio Jerevan!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*