Komu ve skutečnosti slouží vlády, které jdou proti vlastním lidem?
Sdílet článek:
Které evropské vlády jsou zdaleka nejhorší? Přiznám se, že to neumím tak přesně odhadnout, neboť každá vláda má nějaké chyby a o těch, které vládnou poněkud vzdálenějším zemím, nemám příliš přehled. Pokud zůstaneme u zemí středoevropského prostoru, kde politiku sleduji pozorněji, pak lze zkonstatovat, že naše, slovenská, německá a rakouská vláda patří skutečně k tomu nejhoršímu, co nyní najdeme snad i v rámci celé Evropy, či – chcete-li – EU.

Mohla bych sem samozřejmě přihodit i nějaké další příklady, ale to by bylo na několik článků, proto jsem záměrně zvolila země nějak navázané, sousední. Hlavním cílem je ukázat, že vlastně ani není třeba většinou volby falšovat tak, jako tomu bylo naposledy v USA, kam bylo zapotřebí dosadit loutku Deep state.

Začnu-li u naší vlády, tak ta je asi nejhorší vládou v Evropě co se týká řešení stávajícího rekordního zdražování, které de facto nijak neřeší. Mnohem více ji zajímá pandemický zákon a korespondenční volby, případně cenzura. Tak silně asociální vládu, jako je ta naše, dnes zřejmě nemá v celé Evropě nikdo. Nepomohla snížením DPH na energie či potraviny či jakýmkoli jiným způsobem. Přitom po celé Evropě se drtivá většina vlád snaží alespoň nějak pomoci.

Vláda proklamovala, že potřební dostanou nějakou kompenzaci, ale opět jde o sprostou lež. Kompenzaci, která by měla vyrovnat zdražování, totiž dostávají pouze tatáž nemakačenka, která si zde již přes 30 let žijí jako prasata v žitě na štědrých dávkách.

Hovořila jsem se dvěma důchodkyněmi, o nichž vím, že žijí samy, bez partnera, a zároveň mají velmi nízký důchod (i přes množství odpracovaných let, jenže za nízkou mzdu) a ani jedna nedostane od státu ani korunu. Jen proto, že jejich důchod jen velmi těsně přesáhl 10 tisíc. Ale zkuste se současnými cenami přežít s pouhými 10 000 Kč. Je tedy jasné, ke komu peníze míří. K těm, koho si zde vlády po celé roky šlechtí. Jistě si vše domyslíte sami.

Naše vláda nám také názorně ukázala, že nerespektuje zákony a Ústavu. To jsme měli možnost poznat při schvalování totalitního pandemického zákona. Lži o tom, že nehodlají do budoucna zavádět totalitu, jim nikdo myslící nevěří. Ostatně, o tom, že totalitní manýry jsou naší vládě velmi blízké, jsme se mohli přesvědčit v momentě, kdy zavedli tvrdou cenzuru, jaká nemá v celém západním světě obdoby. Symbolicky tak učinili v den, kdy došlo ke komunistickému puči. Chtěli nám tak dát najevo, že se vracíme do éry 50. let minulého století?

Pokud se pak podíváme na nedemokratickou slovenskou vládu, tak ta také ukázala, jak „ctí“ přání většiny lidu, který si nepřeje přítomnost cizích vojsk na svém území. I přes odpor a bez jakéhokoli referenda dohodla slovenská vláda s USA zřízení americké základny, kde by mělo působit 1200 zahraničních vojáků, většinou Němci a Nizozemci.  Na základně mají být umístěny velmi drahé, ale ne vždy spolehlivé systémy protiletadlové obrany Patriot. Slovenská vláda tak udělala z jejich země zřejmě první cíl atomovky v případné válce.

Slovenská vláda také zajistila, že veřejný nesouhlas s rychlou militarizací země bude účinně kontrolován schválením mimořádné legislativy týkající se stanného práva, která kromě jiných výhod pro vládnoucí sebranku umožní zákaz a potrestání toho, co označují za „škodlivé informace“, což je nástroj namířený proti svobodě projevu. Tedy jde o obdobné zavedení cenzury jako u nás. Zdá se, že slovenské vládě se jednoduše zalíbil represivní nástroj, použitý nejprve naší „slepencovou“ vládou.

A nyní se podívejme na Rakousko a Německo. Obě tyto země – Rakousko už před časem a Německo teprve nedávno – se rozhodly, že zavedou povinné covid očkování. A to s povinností nechat si do těla aplikovat nevyzkoušené preparáty  několikrát do roka až někdy do roku 2024.  Drakonické, navíc i opakované pokuty, mají zajistit, že se žádný dospělý občan s trvalým pobytem „včeličce“ nevyhne.

Do toho najely obě země na velmi tvrdou – lze říci až hysterickou – zelenou politiku. Ostatně, obě vlády mají ve svých řadách Zelené. A obě vlády již také varovaly své občany před blackoutem. Varování nebylo o tom, zda přijde, ale jde jen o to, kdy. Jak Němci, tak Rakušané již byli poučeni o tom, jak se v případě výpadku proudu chovat, přičemž prý mají počítat s tím, že výpadek by trval nejméně dva týdny. Ale spíš déle.

Obě vlády také vloni vedly žebříčky „vítání“. Rakousko přijalo v roce 2021 v rámci EU nejvíc žadatelů o azyl ze zemí Blízkého a Středního východu a z Afriky, v přepočtu na počet obyvatel. Německo v tomto ohledu dýchá Rakousku na záda. Ostatně, dlouholeté vítačství obou vlád se projevuje i na velmi rychlé islamizaci obou zemí.

Pokud bych měla vyjmenovat další destruktivní počiny všech čtyř výše uvedených vlád, nebylo by to na jeden, ale nejméně na 4 články. Pro každou z vlád jeden. Výše je tak jen stručný výtah, přičemž je možné, že tyto vlády od sebe budou jednotlivé totalitní kroky postupně vzájemně kopírovat. Na příkladech dalších sousedních zemí tak můžeme vidět, co možná i nás dřív či později čeká.

A jedno mají všechny tyto vlády společné. Voliči si je sami zvolili. I když právě u nás byl proces volby „pětislepence“ poněkud podivný, přesto ze stran nad 5% měly „slepené“ strany většinu. Kdo není politicky negramotný, ten musel vědět, co volí. Jenže vládní politici všech uvedených vlád měli patřičnou propagandu v médiích. Politici vládních stran pak byli zvoleni právě na základě mainstreamové propagandy. Přitom většina z nich má i nějaké napojení na globalisty, což předem naznačuje, že jsou zvoleni proto, aby sloužili nikým nevoleným elitám a ne svým voličům.

Zda má politik nebo strana své loutkovodiče v řadách globalistů, lze zjistit celkem jednoduše. Většinou je tam patrné napojení na některé globalistické organizace či neziskovky (např. u nás Aspen institut a v širším rámci WEF, OSF, příslušnost k organizacím jako je Římský klub, Panevropská unie, Trilaterální komise a další).

A pokud kohokoli protlačují korporátní média, pak už to by samo o sobě mělo být varovným signálem. Nicméně zavedení totalitního světa podle vizí globalistů, tedy světa, v němž nikdo nic nevlastní (samozřejmě mimo těch „nahoře“) a globalisté jsou šťastni, nám do budoucna zaručí, že už ani ty volby nebudou. Nebudou je totiž potřebovat. Beztak nám už i nyní vládnou nikým nevolené elity. Ovšem jejich loutky si lidé do vlád zpravidla dosadili sami….

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

8 Comments

 1. vlády státu a národů jsou jen udržovači stálého pádu-cílem je zredukovat lidstvo,oni si ve své debilitě myslí,že budou ušetřeni a někde se zašijou,ba ne klucí-vy půjdete také,nebot jste jen loutky a až uděláte svou podlou práci,tak budete jako nepohodlný svědkové a hlavně jste naprosto k ničemu,vypnou vás jako pračku.

 2. pěkné zjištění,od někoho jsem to okopíroval,ale věřím tomu,že mu to nevadí-naopak.

  1 % ovládá svět.
  4 % jsou jejich loutky.
  90% spí.
  5 % je vzhůru a snaží se těch 90 % probudit.
  1 % použije 4 % loutek, aby zabránily 5 % v probuzení zbývajících 90 %.
  Nechápeš co říkám?
  SPI DÁL…

 3. Mě vůbec nezajímá,které z těch pimprdlových divadélek v čele evropských států
  je nejhorší,Mě vadí že ten kterého jsem si vybral,aby zajistil moje bezpečí a svobodu drze a nestydatě veřejně prahne po mém potrestání,zchudnutí a strachu.
  A já jeho zamětnavatel často i volič na tuto liberálně progresívní špinavost musím povinně přispívat.
  A zcela nejvíc mě děsí pomyšlení co za odpornou loutkovodičskou stvůru třímá
  ve svých prašivých spárech nitky k jejich ovládáník likvidaci člověka,

  • satan,ale on už je mimo hru,ti co !upřímně! příjmuli a přijímají Kristovu krev,tak tam je krátkej,vlastně jeho boj je jen v jeho řadách a těch co se neprobudili-Bůh s nimi.

   • satan a jeho vyvolení-co pohrdli Bohem a Synem,ti co posledních 300let dělají revoluce ,války ,plandemie a tisknou prachy,bacha to nemá s většinou ortodoxních židů nic společného.Komu postavili v Bruselu sochu?Kdo se přejmenoval?Marx a jemu podobní-dnes mají jiné jména a jsou za oponou-nikdo je nezná,ovládají svět přes loutky a prachy-je to satanova synagoga

 4. Bolševici neúspěšně rušili na příkaz Moskvy jen vysílač- Svobonou Evropu.
  Progresívně liberální mao-demoGrati na příkaz zaoceánských stvůr ze slušným
  úspěchen neruší ale z anglosaskou důkladností likvidují kontinent bílých-Evropu,
  Z čistýma prackama.Na špinavou práci mají mediálně rozdováděné Slovanské kmeny
  Germáni a Uhrofinové moudře zaujaly pozici lovce,který ví že mu jeho kořist
  neunikne
  A Románi svými nézorovými kotouly a salty dostatečně zajišťují obveslelení skutečných vladařů světa

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*