Novinky

Mrazivé mlčení bílých plášťů
Sdílet článek:

Lékaři v bílých pláštích však před budovou Ministerstva zdravotnictví nemlčeli. Setkání moderoval lékař urgentní medicíny a zakladatel neoficiální Paralelní lékařské komory, Vít Mareček. Podle něho probíhá pandemie strachu a porušují se tisícileté zásady medicíny o tom, jak vyšetřovat pacienty a jak je léčit. Přiznal, že se stydí za své kolegy tvořící oficiální lékařskou elitu, která vydává doporučení ohledně covidových restrikcí, a distancoval se od prezidenta lékařské komory Milana Kubka.

Podle Marečka problém nevznikl v medicíně, ale v politice a byznysu. Řekl, že pokud by byl covid problémem medicíny, již dávno by byl vyřešen. K očkovací kampani poznamenal, že „politici něco slíbili, ale neplní to, a tak mají průšvih, protože zákony mafie jsou nemilosrdné“. Mareček kritizoval probíhající cenzuru jiných než oficiálních názorů:

„Na odborných fórech není dovoleno diskutovat, v lékařských časopisech odmítají publikovat jiné názory než ty povolené.“ Směrem k oknům Ministerstva zdravotnictví vyslal vzkaz: „Vy máte hodinky, ale my máme čas.“

MUDr. Vladimíra Beranová přirovnala dnešek s dobou budování socialismu. Hovořila o svých zkušenostech s pacienty po očkování na covid.

„V lednu se začalo očkovat. V březnu se dělo něco divného, v dubnu a květnu jsme z toho byli v transu. Všimli jsme si časového linku u desítek lidí, kteří popisovali stejné stavy: , Najednou jsem spadla a byla na zemi a nevím, jak se to stalo´. ,To nejsem já, jako bych byla přehozená nějakým závojem.´ .“

U desítek pacientů lékařka zaznamenala, že jim najednou „lítá tlak, cukrovka, mají záněty močových cest, ochrnutí, srdeční selhání, neurologické potíže, záněty trojklanného nervu, pokles červených krvinek v krevním obrazu, onkologická onemocnění“. Pro tyto stavy u daných pacientů neměla vysvětlení, ale společným linkem bylo, že tito lidé dostali před několika týdny injekci na covid.

K očkování na covid doktorka dále uvedla, že důvěřuje své imunitě a ví, že nemoc je voláním těla, že je třeba něco v životě změnit. Sdělila, že podle jejího názoru je vakcína na covid biologickou zbraní, což sklidilo potlesk posluchačů. Domnívá se, že každý musí vidět ten absurdistán, ve kterém žijeme. „Absurdistán můžeme změnit, jen když přestaneme hrát jejich hru.“

Doktorka Beranová se dále vyjádřila k otázce, proč si myslí, že většina lékařů mlčí: „Devět z deseti lékařů tato fakta nevidí nebo nechtějí vidět. Je to podobné, jako když někdo kolaboroval s nacisty. Pokud by si to uvědomil, tak by si to také nechtěl přiznat, a bude popírat pravdu, aby se před ní chránil.“

Dětská lékařka Anna Urbanová z Přeštic také hovořila o vakcínách na covid.

„Studovala jsem jednotlivé složky covid vakcín a co to může udělat v těle starších lidí, kteří mají permanentní záněty.“ Lékařka se svěřila, že když se v této otázce zorientovala, prošla si depresí a musela se léčit přírodními léčivy.

„Když došlo na děti, vyvěsila jsem si na dveře ordinace ceduli, že nehodlám očkovat děti experimentální vakcínou s neznámými vedlejšími účinky.“ Toto gesto neprošlo bez reakce lékařské komory. Dále doktorka Urbanová mluvila o tom, jak se zkreslují statistiky. Uvedla příběh seniora, který zemřel po první dávce vakcíny.

„Tito lidé jsou ve statistikách vedení, jako že zemřeli neočkovaní na covid.“ Kritizovala také vládu a média ze šíření strachu a řekla že strach je pomocníkem covidové agendy, protože snižuje imunitu.

Protest byl ukončen tím, že účastníci položili lékařské pláště a transparenty s nápisem „Lžete!“ před budovu Ministerstva zdravotnictví.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Děkuji odvážným lékařům za akci. A napadlo mě, jestli by PLK prostřednictvím svých členů umožnila léčení ostrakizovanými léky těm lidem, kteří by to chtěli (Ivermectin, Isoptinosine apod.)

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*