Rakušan otevírá dveře masové migraci do České republiky
Sdílet článek:

TRIKOLORA

Nejen italský ostrov Lampedusa, kam denně přijíždí tisíce migrantů zejména z Afriky, ale celá Evropa je cílem další migrační vlny. Náporu migrantů čelí kromě Itálie i Řecko, Španělsko, Francie a Velká Británie. Je zcela zřejmé, že novou migrační vlnu pomohla zintezivnit tzv. migrační dohoda EU, na které se letošního 8. června většinově shodli unijní ministři vnitra, včetně Víta Rakušana jako jediného z ministrů V4. Rizika a negativní důsledky této údajné reformy migrační politiky EU, zavádějící nesmyslnou „povinnou solidaritu”, byly okamžitě zcela zřejmé, na což jsme v našem minulém prohlášení na toto téma upozorňovali. Nejsou proto pro nás žádným překvapením.

Rakušanovo ministerstvo však migrační dohodu označovalo za vítězství i pro Českou republiku a radostně hlásalo, že EU „našla přístup pro zvládnutí migrace”. Pokud tímto přístupem je posvěcení dlouhodobého úsilí o zničení homogenity obyvatel evropských států a jejich naředění statisíci migranty z Afriky a Blízkého východu, pak migrační dohoda plní svůj účel. Tento záměr ostatně potvrdila i předsedkyně Evropské komise Leyenová ve svém nedávném projevu o stavu Evropské unie. Podle ní není cílem komise masovou migraci ukončit, ale řídit a částečně legalizovat.

Nová vlna masové migrace obnovila téma pohraničních kontrol na česko-německé hranici. Na nich už se dohodla německá ministryně vnitra s Rakušanem. (Možná s ní mluvil svým náhle objeveným šifrovacím telefonem.) K tomu ještě mají být němečtí policisté nasazeni na českém území, aby zabránili tranzitu do Německa. I bez povinné solidarity tak skončí část migrační vlny minimálně na nějakou dobu v České republice. Můžeme se tedy těšit na stejné „obohacení” lidmi ze zcela odlišného kulturního prostředí, jaké prožívají běžní občané v řadě států západní a severní Evropy.

Trikolora považuje postup české vlády, a zvláště pak ministra vnitra Rakušana, za přímé ohrožení bezpečnosti naší země a našich obyvatel. Zkušenosti s masovou migrací v okolních zemích jsou tragické a otřesné. Ve svých důsledcích hrozí naprostým rozvrácením dosavadního způsobu fungování společnosti a jejich po listopadu 89 tak obtížně obnovovaných, přirozených vazeb. Vše nasvědčuje tomu, že část politické reprezentace, včetně té naší, o něco takového usiluje nebo tomu alespoň není ochotna bránit. To má být zřejmě ono vítězství pro Českou republiku. S tím se nemůžeme smiřovat, v této otázce není prostor pro kompromisy.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

8 Comments

 1. Ti, kteří to odsouhlasili někde bydlí ne? Tak autobus a šup s migrantama na jejich zahrady. A bude klid.

 2. Lidem je to jedno. Dokud s nimi osobně nepřijdou osobně do kontaktu, tak je jim to šuma fuk. Že sousedovi zdechla koza? Dobře mu tak, ta moje ještě žije. Zatím… 🙁

 3. R.D.Oni ti migranti maji špatne informace a směr.Vsichni se hrnou do te prohnile Evropy a ani jeden do toho lepsiho sveta.Bežte je spravně nasměrovat at netrpí a Vy taky.

  • Vy jste asi duševně nemocnej, že jo?? Nebo jen blbej???
   Rozumíte vůbec psanému textu? Nebo ze sebe záměrně děláte kreténa???

 4. J.D.Ja se ptam pana RD a Vy jste mi to pěkně vysvetlil.A nevite proc ti migranti porad chteji do Evropy? Nemohl by jste jim to pekne vysvetlit jak mě co pořád chtějí v tom prohnilem zapadě dělat když tu neni vubec k żití s tou naší vladou? Možna kdyby viděli jak jste rozloben na naši vladu,tak by se lekli kam to lezou.

  • Takže je správně, že nechápete smysl textu (čímž se nevylučují ostatní možnosti). Článek není o tom, proč lezou do Evropy nenávistní a násilní přivandrovalci z nejzaostalejších a nejprimitivnějších prdelí celého světa, nýbrž o tom, jaké to má pro Evropu následky, že se naši slavní mocipáni tváří, jako že se nic neděje, a že normálně myslící lidi tady tenhle lidský odpad nechtějí. Jste bohužel mimo mísu jako vždycky.
   No, nepřekvapil jste…

 5. J.D.Tak ono vsechno zlo na svete zacina tim Vasim-lidsky odpad.Tak se chova treba RF k Ukrajině.No a Vy by jste to vyřešil kulometem.A co dal? To ze jsou hranice svobodne a zneuziva toho sebranka všeho druhu za penize prevadejici chudaky za lepsim zivotem,s jinou ideologii atd.neznamena nenavist k svobodnym zemim jako ke naše.Ukazuje to na to,ze jsme přikladem pro ně jako treba USA pro Mexiko.Navrhněte vladě řeseni.Jak by bylo krasne kdyby Ukrajinci lezli pres ploty do RF co řikate?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*