Soudcům NSS musíme vlastně děkovat
Sdílet článek:
Přečetla jsem si diskusi na FB stránce Zdravého fóra k rozsudku NSS o rouškách (žalobu před rokem podával můj muž David). Vím, že se soudci nebudou obtěžovat si komentáře přečíst a vím, že asi kašlou i na moje texty, ale přesto mi to nedá. Třeba si aspoň někdo z justice přečte, co provedl svojí laxností a podlézáním státu s důvěrou lidí v soudnictví (která už před covidí trapárnou byla nevalná (texty si dovoluji citovat):

  • Je docela frustrující, že se už člověk v “demokratickém státě” nemůže spolehnout, obrátit na soudy ??…to fakt není dobrý.
  • Dal bych “To se mi líbí”, ale bohužel tato smutná realita se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. Covid a covidismus ukázal v plné nahotě, jakým “právním” státem jsme a celkově, co jsme za lidi. Bohužel, za mě nemůže být o právním státu nebo o demokratické zemi absolutně řeč. To se mimochodem ukazuje i nadále. Je to smutné. Velmi smutné.
  • Na základě práce soudů je na čase vzít spravedlnost do vlastních rukou. Soudy ukazují, že nestrannost je pro ně pojem, kterým opovrhují a tím nám dávají vzor,že mi můžeme opovrhovat takovouto závislou institucí.
  • A že si NSS dal na čas. Bob Dylan zpíval: “And don’t speak too soon for the wheel’s still in spin”. Ti soudci by měli odejít a stát se fejetonisty.
  • Vybral je systém…je naivní věřit, že hájí vlastní lid.
  • Zajímavé načasování verdiktu. Že by náhoda?

 

P. S. Mrkněte na záznam diskuse Iniciativy 21. Nic takového by se bez pomoci NSS prostě nekonalo.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. 🙂 Náchylným na propagandy a ne chápání? Jo osnovy, yac u psedagogů co u nás “oudali že budou zanášet do análů. Tady mají tradici dárečků i s dětskými verbíři, bicími komandy retardů.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*