Taky jste konspirativní, kriminální a pravičácký živel?
Sdílet článek:
V poslední době mám pocit, že je nás čím dál víc. Na první pohled čistotný, slušný, zdvořilý, nezřídka i vzdělaný člověk, bohužel s názory, které se dost liší od oficiální politické linie.

A oficiální politická linie – jak v Německu, tak zřejmě i v Čechách – vyžaduje od občanů mezi jiným latentní strach před Covidem a trvalou připravenost dát se ‚chránit‘ a očkovat. Německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach chce prosadit od 1.10.22 obnovení ‚ochranných opatření‘, bez ohledu na ‚incidenci‘. To znamená, pokud je vaše poslední očkování starší než 3 měsíce, budete muset nosit v restauraci, ve sportovních a společenských zařízeních, i ve školách ‚ochrannou masku‘, nebo se před vstupem dát opět testovat nějakým (zaručeně spolehlivým) testem. Na cestování hromadnými dopravními prostředky jenom s maskou bychom si měli definitivně zvyknout.  Lauterbach tím nutí všechny občany k tomu, aby se dali očkovat – ne jednou, dvakrát nebo třikrát  – prostě trvale, každé tři měsíce.

Po tom, co v poslední době dokonce i v německých mainstream-médiích prosákla spousta informací o škodlivosti nošení náhubků, a hlavně o množství a závažnosti vedlejších účinků mRNA-vakcín, lze dojít jenom k jednomu závěru: ministr Lauterbach je psychopat, nebo zkorumpovaný, nebo, což je bohužel nejpravděpodobnější – obojí. Nezbývá než doufat, že mu jeho návrh nového pandemického zákona aspoň v některých spolkových zemích neprojde.

Naději budí i vznikajiící hromadná nespokojenost obyvatelstva, která se šíří nejenom mezi námi, ‚pochybnými pravičáckými kriminálními živly‘ (kam nás zařadila ministryně vnitra Faeser), ale i u toho zbytku populace, která si poslední dva roky nechala veškerá ‚zdravotně ochranná opatření‘ od vlády líbit. Extrémní zdražení paliv, plynu a elektřiny postihne plošně všechny – nejvíce samozřejmě ty, kteří na rozdíl od poslanců nebo ministrů nevydělávají 15-25 000 Eur měsíčně. A těch je spoooousta. I ti nejposlušnejší občané se totiž zamýšlejí na tím, proč německá vláda, která před nedávnem schválila mimořádnou sumu 100 miliard Eur na zbrojení a financování války na Ukrajině, není schopna obstarat energii v dostatečném množství a za přijatelné ceny pro vlastní občany. Přičemž, jak je známo, koncerny, které prodávají paliva a energii, se doslova topí v milardách, které právě na současné ‚krizi‘ vydělávají. I prostý občan se tedy zeptá: kde jsou příčiny této ‚krize‘? Má stát peníze nebo nemá? A když má (viz např. těch 100 miliard), proč za to nakupuje zbraně a vakcíny, které jednoznačně ohrožují naše zdraví a život?

A teď jsem u merita věci: my, nespokojené protestující kriminální občanstvo, jsme toho názoru, že zbrojní a farmaceutické koncerny si už vydělaly, resp. nakradly dost, a že se to s ničím nemá přehánět. Jdeme dokonce tak daleko, že navrhujeme přestat kupovat a dodávat zbraně Ukrajině, nutit ji přistoupit na mírová jednání s Ruskem, ukončit nesmyslné protiruské sankce, které Evropě jenom škodí a z nichž jasně profitují pouze USA a obří mezinárodní koncerny. Prostý občan by za těchto okolností mohl přijít na konspirativní myšlenku, že vláda, jím zvolená, by měla chránit jeho potřeby a jeho zájmy.

Za nás, za tu nespokojenou a kritickou menšinu doufám, že pravidelné pondělní protestní pochody, které probíhaly  minulé dva roky prakticky ve všech německých městech, se rozšíří i na vesnice a na ostatní dny v týdnu. Protože tam vidím jedinou možnost, jak změnit bezohlednou politiku v zájmu mezinárodních bigtech-koncernů na rozumnou politiku v zájmu většiny lidí. A tou většinou není myšleno pár pochybných  kriminálních živlů, ale všichni ti, které vláda kriminalizuje, protože s její politikou nesouhlasí. Takže zůstává jenom otázka: kdo je tady vlastně kriminální živel?

HS
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*