Už se nám jen smějí
Sdílet článek:

EVA HRINDOVÁ

Smějí se, až se zas břicho popadají? Kdo? No přece celý Východ a směje se nám. Tomu hrdému a vyspělému Západu…

Je to největší potupa, když už se vás nikdo nebojí a jen se vám směje. Dnes jsem viděla nějaké ruské video, kde si dělají legraci z těch genderových věcí a parodují olympiádu – na stupních vítězů stojí fousatý muž s prsama, obézní cosi a dvojice růžových homosexuálů. Mají z nás legraci.

Nemůžeme se jim divit. Vždyť je to směšné i nám. Přehnaná korektnost, důraz na lidská práva, která ve skutečnosti lidem práva berou. Ta neuvěřitelná idiocie, která likviduje průmysl. Politici, kteří nejsou státníky a jsou to jen jakési loutky bez páteře a mozku. Jako společnost musíme opravdu vyvolávat jen smích. Pracujeme na vlastním zničení už dlouho. A nemyslete si, máme na tom také svou vinu. Neumíme se chovat efektivně, nechceme se poučit z vlastních chyb, naše ega jsou silnější než rozum.

A tak se nám smějí. Nejen východní politici, ale i jejich občanům sloužíme jako odstrašující příklad. Raději udrží u moci diktátory, raději si trochu omezí svobody, jen když nebudou muset žít v “západním” modelu.

My jsme měli za “vyspělým Západem” trochu zpoždění. Ale současná vláda a politici pětikoalice ten “progresivní” Západ už dobíhají. Rostoucí chudoba, omezování svobody slova, rostoucí kriminalita kvůli podpoře migrace, zavádění genderových nesmyslů. Chtěli jsme na Západ, tak už tam jsme. Slabí, směšní a ponížení…

 

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Stejně tak se budou smát muslimové až v Německu, Francii, Belgii… atd. budou zřizovat chalífát.

  2. Tak ať si užijou to trochu omezení svobody a diktátory na tom východě.My tady na tom západě jim jenom závidíme a chtěli by jsme tam žít,ale asi je tam už plno jiných z celého světa.Ti se majï.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*