Jak se baví internet: Soudruzi, neusínejme na vavřínech
Sdílet článek:

EMA

Vyrazí si tři chlapci do bordelu a jelikož nejsou bohatí složí se na jednu kurvu dohromady. Vylosují kdo půjde první.
Vejde do pokoje první chlápek a hned mu ho začne kouřit.
V tom další dva za dveřmi poslouchají řev,chlápek vyleze a postěžuje si že ho má moc velkýho a natrhl jí pusu.
Vejde druhej chlápek a za chvíly je slyšet řev.
Chlápek vyleze a povídá že ho má velkýho a natrhl jí číču.
Vejde třetí chlápek a za dveřmi je slyšet šílený řev. Ti dva se na sebe podívaj.
Vyleze třetí chlápek a povídá já ho mám moc malýho tak jsem jí zlomil aspoň ruku.

Chlap leží na gauči a čumí na fotbal v upoceným tílku s lahváčem v jedný ruce a s ovladačem v druhý…… Z koupelny vyleze manželka omotaná ručníkem, ukazuje mu břicho a úpěnlivě říká: „Podívej, co se mi to tady udělalo na bříšku za špíček a tady na zadečku se mi začíná dělat ta pomerančová kůže… nevadí ti to?“ A manžel jen mávne rukou: „Ale prosim tě, na to moje šu.ání.

Vážení soudruzi všech pohlaví,
za několik dní budete vybírat ze dvou soudruhů svého soudruha prezidenta. Euro-komunistický lid odepsal antikomunistu Baštu. I soudruzi z 50. let by byli touto volbou ohromeni. Ale soudruzi, neusínejme na vavřínech, nepřátelé jsou všude.
Pojďme si tedy rozebrat kádrové profily obou soudruhů, abychom zvolili toho správného euro-soudruha a nenechali se ošálit protimarxistickými dezinformátory.
Angažovanost obou soudruhů do roku 1989
Soudruh Babiš, člen KSČ, ale…! Členství spíše z prospěchu, žádná velká angažovanost. Soudruzi si ho napsali do spisu STB, ale nikde ani zmínka o jeho angažovanosti, tak nevím, nevím…
Soudruh Pavel, aktivní člen KSČ, aktivní státní vojenský rozvědčík, otec v KSČ i STB, matka asi také. Tak to je jiná liga soudruzi, o pasivitě tohoto soudruha nemůže být ani řeč.
Angažovanost obou soudruhů 1989–2023.
Soudruh Babiš po roce 1989 využil svých znalostí a kontaktů a stal se úspěšným podnikatelem. Jeho podniky zaměstnávaly tisíce lidí a prosperovaly. Okamžitě se spojil s UVEU (ústřední výbor EU) a navázal na své zkušenosti s čerpáním státních peněz tak, jak byl zvyklý u státních podniků.
Až postupem času se opět politicky angažoval, ale jeho motivace nebyla opět dostatečně ideologická, a proto ho moderní euro-soudruzi spolu s EU médii začali kritizovat. Jeho schopnosti i majetek tyto ideově angažované soudruhy dráždily natolik, že je dnes označován za rozvraceče, podobně jako soudruzi, kteří chtěli změnu v roce 1968. Tedy rozhodně pozor, tento soudruh někdy táhne s dnešními soudruhy za jeden provaz, ale občas se vymezuje proti neoddiskutovatelným základům naší euro-komunistické vlasti. Například kritizoval migraci, Greendeal a dokonce soudruzi, uvažoval o míru…
Soudruh Pavel, ten na nic nečekal a ihned otočil své úsilí o 180 stupňů, a ideologicky splynul s euro-soudruhy, ale především byl proškolen US soudruhy, kteří ho zasvětili do jeho nových úkolů. Tento soudruh je ochoten pro libovolnou vlast obětovat i rodnou zemi a její obyvatele, pokud si ho oni zvolí.
Tedy soudruzi všech pohlaví spojte se a volte soudruha Pavla, který se nebojí ani svého svědomí a žádný cizí úkol mu není dost cizí.
Podepsán
Euro soudruh
VUML a VULM (Vysoké učení pro liberální magory)
PS: soudruzi cenzoři z MVČR, jedná se o satiru

 

A pár tweetů od Dojnice:

  • Komunita bosých karmelitánů se rozhodla zítra uzavřít kostel Pražského Jezulátka poté, co se dozvěděla, že má v úmyslu do něj v rámci kampaně zamířit Andrej Babiš. Nedivím se jim, znova vysvětit kostel není žádná prča.
  • Čižinský zvažuje nabídku, kterou nedostal.
  • Klíčníci dnes odemkli komoru s korunovačními klenoty. Za prezidenta Zemana upoutaného na vozík odemkl zámek kancléř Mynář. A prohlídli Vráťovii pak kapsy, že jo?
  • Úplně vidím tu Babišovu mírovou konferenci. Koná se na Čapáku a účastní se jí Babiš, Macron, Orbán, lemure a surikate.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*