Jde o úplné popření slušnosti




Sdílet článek:

VÍT SKALSKÝ

Pekarová Adamová se rozplakala v Senátu kvůli manželství pro všechny, za potlesku extrémní levice utírala slzy. Manželství pro všechny představuje rozpad manželské instituce. Manželství nemá být svazkem muže a ženy za účelem plození a výchovy dětí. Má jít o volnou instituci na základě dohody. Diktát závazku a účelnosti je takto negován.


Extrémní levice vnímá vše, co mravně zavazuje, jako nepřijatelný fašistický útlak. Není nic objektivně daného, co by měl člověk dodržovat. Libovolnost extrémní levice pojímá jako vyšší humanitu. Je možné libovolně volit partnery, není třeba dodržovat slib. Díky tomu dochází k mravnímu rozpadu osobnosti. Je možné krást a podvádět. Proč by měl někdo poslouchat objektivní morální zákon? Vymysleli ho kněžouři, aby mohli utlačovat.

Pekarová asi stejně pláče, když nevyužije nějakou příležitost ke krádeži. Vyšší pseudo-mravnost levicových extrémistů spočívá v popření objektivního závazku. U těchto jedinců se vytváří bludné svědomí. Jsou z nich morální kreatury. Přesto se cítí povýšeně. Svojí pokrokovou anti-morálkou chtějí formovat celou společnost.

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. “Slzičky” té osůbky v této situaci svědčí buď o její vypočítavosti nebo o jejím fanatismu nebo o obojím, o vypočítavém fanatismu.

  2. T.Po zveřejneni diplomove prace pana ucitele zlocincu a vrahu Vam zrejmě došel popagačni material.Tak ješte že zustalo to kopaní do vlady CR.Po plynu a covidu ani vidu ani slechu.Tak snad se i vlada dočká.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*