Kdo se vlastně nechal zmanipulovat?
Sdílet článek:

EVA HRINDOVÁ

Nikdy mě nepřestane fascinovat tupost těch, kteří všude vidí dezinformace. Když s nimi zapředete debatu, zjistíte, že jejich argumenty plavou na vodě.

Naprosto přesně to bylo vidět v období covidu. Rouškaři a tečkaři neměli žádná přesná data, o to silněji vyžadovali respektování nesmyslných nařízení. A ještě silněji je to vidět dnes. Čím silnější slova, tím slabší argumentační výbava. Je smutné, když typickým představitelem tohoto trendu je například ministr zahraničí a ministryně obrany.

Naši bojovníci s dezinformacemi umí perfektně vytrhávat z kontextu, ignorovat souvislosti, zamlčovat důležitá fakta. Ukazují lidem jen výseky událostí a nelíbí se jim jakékoliv otázky. A díky tomu máme vládu, jakou máme. I mnoho jinak chytrých lidí volilo pětikoalici! Jen proto, že si nechali vymýt mozky antibabišismem a falešným nálepkováním.

 

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*