USA: Soros se chystá manipulovat prezidentské volby v roce 2024
Sdílet článek:

Jak zajistit pro rok 2024 další výhru demokratického kandidáta? Co když nebude správná „konstelace“ k podobným manipulacím jako v roce 2020? Pak je třeba získat co nejvíc voličů.

To znamená, že je třeba na svoji stranu získat nebílé menšiny. To je dlouhodobě známý fakt, kterého se snaží využívat ve volební kampani také největší sponzor Demokratické strany – George Soros.

Černoši skutečně volí v drtivé většině demokraty, jenže to nestačí. Je třeba na tu „správnou“ stranu získat především Hispánce. A ti se stále častěji přiklání k republikánům, zejména díky jejich konzervativní politice.

Potraty až do porodu  a LGBTQI agenda není to, co hispánské voliče zrovna láká. Nyní má tedy Soros asi rok na to, aby Hispánce přesvědčil o tom, že genderová výchova ve škole je pro jejich děti tím pravým ořechovým…

Bývalý moderátor Rádia Mambí Lourdes Ubieta narozený ve Venezuele řekl, že Sorosovo převzetí „bude neúspěšné“ a že to udělali, aby umlčeli konzervativní hispánské hlasy.

Nedávné převzetí 18 hispánských rozhlasových stanic, včetně konzervativní vlajkové lodi Miami Radio Mambi, podporované Georgem Sorosem, je odsouzeno k neúspěchu, podle dvou moderátorů, kteří stanici opustili kvůli navrhované nové progresivní agendě.

„Bude to selhání – jsem si tím stoprocentně jistá,“ řekla listu The Post bývalá moderátorka Rádia Mambi Lourdes Ubietaová narozená ve Venezuele. Stanici opustila v létě poté, co se o akvizici dozvěděla.

„Udělali to, aby umlčeli konzervativní hispánské hlasy, ale nebude to fungovat.“

Ona a další dva moderátoři rádia Mambi, Dania Alexandrino a Nelson Rubio, kteří odešli kvůli novému vedení, jsou nyní v Americano Radio v Miami, které se představuje jako první konzervativní španělská síť v zemi.

„Chtějí umlčet a cenzurovat hispánské konzervativní hlasy.“ Mají způsob, jak říci, že demokraté jsou stranou menšin a stranou chudých,“ dodal Alexandrino. „Zacházejí s Hispánci jako s oběťmi. Nebral bych od nich ani korunu. Moje důstojnost se nedá koupit.“

Soros koupil 18 hispánských rozhlasových stanic na 10 různých amerických trzích.

Společnost řídí bývalý zaměstnanec Hillary Clintonové a bývalý zaměstnanec Obamy.

Expert uvedl :

Latino Media Network je nová síť 18 hispánských rozhlasových stanic na 10 různých trzích v USA. Může se pochlubit přístupem k jedné třetině hispánské populace.

Síť je částečně financována Lakestar Finance, skupinou spojenou se Soros Fund Management.

Firmu řídí bývalý zaměstnanec Hillary Clintonové Jess Morales Rocketto a Stephanie Valencia – bývalá Obamova zaměstnankyně.

Vyjde Sorosův pokus přivést hispánské voliče zpět do Demokratické strany a zajistit tak volební vítězství pro rok 2024?

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Tak doufejme, že je ještě vyšší moc a na tu Söros vliv NIKDY mít nebude. Už se vaří voda? 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*