Veselý internet 25.
Sdílet článek:

Mojše si zkoušel v obchodě nové boty.„Levá se mi zdá nějaká těsnější,“ postěžoval si.„Tak to zkuste s vystrčeným jazykem,“ poradil mu prodavač.„Myhlím, žhe to moh nephomohlo.“

Pro všechny profesionální diskutéry na internetu – nabídka instantních komentářů:
Instantní komentář
Článek jsem ani nečetl, ale je mi jasné, že se autor mýlí.
Článek jsem nepochopil, ale je mi jasné, že je to blbost!
Autor tohoto článku by si měl nejdřív o věci něco přečíst, dřív, než bude vydávat podobné blbosti.
Jsi vypatlane hovado co nicemu nerozumi a netusi ktera bije. Doufej, ze to jednou pochopis.
Cože? Takhle dlouhý článek? To číst nebudu!
Dřív jsi psal líp, teď jsi zapšklý neurotický dědek, co přehnaně reaguje, a já ti to musím už říct.
Tenhleten blog se mi vůbec nelíbí.
Ahoj, koukni na můj blog.
Jak mám poslat tu SMS, vůbec vám to tu nefuunguje, idioti!
Smazal jsi mi můj komentář, který byl k věci a neurážlivý!!!!!!! Tohle je ta svoboda slova podle ódésáků????????? Cenzura!!!!!
Namyšlený arogantní hovado, které mě bezdůvodně blokuje, já rozhodně číst nebudu.
Autor těchto stránek je namišlený arogantní debil! Už tady nikdy nepřijdu!
Jsi ubozak jdi uz do prdele s tema trapnejma kecama
Proč raději nenapíšeš o něčem jiném?
Po přečtení prvního odstavce mi bylo jasné, že to je jen další laciná politická agitka.
Po přečtení prvního odstavce mi bylo jasné, že to je jen další snůška blábolů.
Po přečtení prvního odstavce mi bylo všechno jasné.

Poslanec Andrej Babiš, který hodlá svou kandidaturu na prezidenta oznámit až po prezidentských volbách, přeci jen tu a tam naznačí, že se o post hlavy státu bude ucházet. Ačkoliv podle svých slov aktuálně rozhodně nerozjíždí prezidentskou kampaň a jen se tak projíždí ve svém obytném voze a tu a tam zastaví, aby obšťastnil svou přítomností rozdivočené seniory, naznačil svůj případný volební program.

Zřejmě si uvědomil, že cílit jen na důchodce mu možná může stačit na volby do Poslanecké sněmovny, ale aby byl prezident, potřebuje urvat víc než polovinu všech hlasů. Tady mu důchodci stačit nebudou.

Právě z toho důvodu se začíná opatrně obracet i na mladší generaci. Svou přítomností na hudebním festivalu Votvírák, kde se zhulil a potom si v obytném vozu nablil na pedály, svůj útok na hlasy mladých voličů načal a nyní díky shodě náhod v něm pokračuje.
Po tom, co se v několika supermarketech v krabicích od banánů objevil kokain v hodnotě několika miliard korun, zdvihl Babiš hozenou rukavici a po zkušenostech z Votvíráku, kdy se utvrdil v tom, že drogy jsou pro mladé rozhodně téma, přidal kokain do své předvolební agendy.

„Já sice na prezidenta zatím nekandiduju, ale kdybych náhodou kandidoval a náhodou bych byl zvolen, určitě se zasadím o to, aby toho kokainu v krabicích od banánů bylo víc a nebyl koncentrován do pár vybraných supermarketů. Co takoví lidé v Ostravě? Jak ti k tomu přijdou, že je kokain v supermarketu v Jičíně a Rychnově nad Kněžnou? I Ostraváci mají právo na svůj kokain v Lidlu,“ pravil rozhořčeně Babiš.

Fialova vláda naprosto nezvládla distribuci kokainu, ostatně jako nezvládá vůbec nic. A ta cena? To je výsměch. Student, který chodí na brigádu, si takový kokain nemůže dovolit.

Až budu prezident, zavedu na kokain studentské slevy a dotace na kokain pro matky samoživitelky. Samozřejmě také z pozice prezidenta zastropuju ceny kokainu. Nebudu ale zapomínat na české důchodce, se kterými Fialova vláda zametá. Těm před Vánoci pošlu kokain zdarma,“ snaží se Babiš neopomíjet své skalní voliče a přitom oslovit i nové.

Jak Andrej Babiš zajistí spravedlivou distribuci i cenu kokainu, však neupřesnil, jen tvrdil, že to, jak to dělá Fialova vláda, je špatné.
Pokud se těšíte na pravidelný přísun levného kokainu od prezidenta, budete si muset počkat, kdy a zda vůbec Babiš svou kandidaturu oznámí. Do té doby vám nezbývá než obcházet supermarkety a doufat, že v nějaké krabici od banánů najdete svůj poklad.

 

A pár tweetů od Dojnice:

  • Takovouhle směnu by nevymyslel ani doktor Radosta: 5 bytů ve Španělsku za jednu celu na Pankráci.
  • Předpovědní modely se zatím přiklání k tomu, že během letošního léta nás čekají teploty nad 30°C, občasné srážky s bouřkami, Chalupáři, Malý pitaval z velkého města a Všechnopárty.
  • E-shop mi píše, že dodávka mě objednávky bude CO2 neutrální. Budu se muset zeptat toho řidiče PPL, jestli fakt celou cestu nedýchal.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*