Další skandál Mariana Jurečky. Okamžitá demise neschopného ministra. Nebo opět ne?




Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Realita je taková, že pan Jurečka spáchal hned tři trestné činy najednou. Tím prvním je trestný čin podplácení, tím druhým je trestný čin vydírání, a tím třetím je trestný čin zneužití pravomoci úřední osoby. Okamžitou reakcí měla být demise.

Vyjádření Petra Pavla vůči demonstracím je bolševismus v nejtěžším slova smyslu. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Neplatí to o nikom víc než o Pavlovi a jeho proškolení, protože ta rétorika, to je naprosto čistý bolševismus. Vyhrožování občanům realizujícím právo shromažďovací, jež jim je zaručeno Listinou základních práv a svobod. Jindřich Rajchl a jeho reakce na aktuální dění.

Okamžitě po zveřejnění nahrávky Mariana Jurečky měla přijít demise. Pokud on k tomu nemá dostatek politické odpovědnosti a politické kultury, tak měl přijít zásah předsedy vlády. Tím, ře Fiala pokryl protiprávní jednání svého ministra, odpovídají za to oba dva, a tady neexistuje jiné řešení, než demise Mariana Jurečky a zároveň v tuto chvíli demise Petra Fialy a celé jeho vlády.

Naprostá mediální blokáda pravdy.

Seznam je provládní médium šířící propagandu. Dnes se Seznam a další jasně prohlásili za provládní média. Jednoznačně se postavili na stranu vlády a řekli: nepříjemné zprávy my budeme schovávat co nejhlouběji, aby se k nim lidé nedostali. Tohle už není hlídací pes demokracie, tohle není seriózní žurnalistika, tohle je provládní propaganda a totální fake news.

Okamžitá Jurečkova demise.
Spolu s ním Fiala a tím i celá vláda.

„Rezignujte, dobře zaplatíme.“

Jinak Vám dáme špatné hodnocení a budete mít problém najít si novou práci.

Takhle vyhrožoval Marian Jurečka řediteli Úřadu práce Viktoru Najmonovi, jenž si jeho slova nahrál.

Když podobným způsobem zatlačil před lety v kauze poslaneckých trafik premiér Nečas, tak z toho byl policejní zásah na Úřadu vlády, pád jeho kabinetu a předčasné volby.

Já jsem PRO si to zopakovat.

Po zveřejnění nahrávky tohoto rozhovoru na idnes existuje jediné akceptovatelné řešení.

Okamžitá Jurečkova demise.

EDIT: S ohledem na to, že předseda vlády Petr Fiala se Jurečky přes evidentní spáchání hned dvou trestných činů (podplácení a vydírání) zastal, znamená jediné – demisi musí podat i on a s ním i celá vláda.

 

Ředitel Úřadu práce Najmon si nahrál rozhovor s ministrem Jurečkou, ten mu nabídl odměnu, pokud odejde. V opačném případně dostane špatné služební hodnocení a bude mít problém se zaměstnat. Vyplývá to z nahrávky rozhovoru, kterou pořídil Najmon a zveřejnil deník iDNES.

Pane prezidente, prosím, nelžete národu do očí.
Obrátí se to proti Vám.

Přestaňte lživě nálepkovat obyčejné lidi v této zemi, kteří si přejí důstojný život v míru, a raději se seznamte s našimi konkrétními návrhy na to, jak zlepšit kvalitu jejich života.

My jsme připraveni Vám je přednést a detailně je prodiskutovat.

Nám jde o lidi.

Dokažte nám, že Vám také.

Prezident Petr Pavel ve své předvolební kampani i ve svém inauguračním projevu opakovaně zdůrazňoval, že chce naslouchat všem a hovořit i s těmi, kteří jsou nespokojení a kteří jej nevolili.

Po pár týdnech se ukazuje, že nepokrytě lhal.

Když jej totiž jménem desetitisíců lidí na Václavském náměstí a statisíců dalších, kteří přijet nemohli, vyzýváme k projednání našich požadavků týkajících se ekonomiky, bezpečnosti a svobody projevu, tak nám namísto nabídky termínu schůzky, vyšle z obrazovky CNN Prima News vzkaz, že je pro „co nejtrvdší postup vůči demonstrantům.“

Tedy namísto demokratického dialogu s protistranou otevřené vyhrožování bolševickou strategií umlčení názorových oponentů.

Ne, evidentně to není diplomat, jak o sobě sám tvrdil. Je to voják s totalitními manýry získanými důsledným rozvědčickým proškolením.

Kdyby mu šlo o sociální smír v naší zemi, stačil by jeden dopis a otevřená diskuse. On raději volí taktiku vyhrožování vůči těm, kteří nesouhlasí s devastací naší země ze strany fialové vlády.
Jde mu evidentně o jediné – snaží se vás zastrašit, abyste se 16.4. báli vůbec dorazit a vyjádřit vaše nezadatelné ústavní právo na protest proti současné vládě.

Všechna diskuse se zúžila do jediné otázky – zda budeme nadále demokratickou zemí, kde občané mají právo na vyjádření nesouhlasu, nebo totalitní zemí, kde bude každý oponent současné vlády označen za proruského agenta a bude proti němu tvrdě zakročeno.

Velmi nápadně mi to připomíná rok 1948. Tehdy jsme totalitním manýrům ustoupili a byli za to potrestáni 40 lety nesvobody.

Otázkou je, jestli opět tlaku nastupující totality ustoupíme, a nebo se tentokrát zastrašit nenecháme a postavíme se za svobodu v naší zemi pro nás i naše děti a budoucí generace.

Takže se ptám – necháte se generálem odradit, nebo se 16.4. přijedete postavit za svou zem?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. R.Tak si to užijte.Co by za takové moznosti dali obcané RF.Ti Vam můžou jenom zavidet.Mozna by jsme meli tu jejich vychovu k vlastenectvi zavest i u nás.Co říkate?To by se vládě u nas vládlo.

      • D.Copak pane ideologu copak?Neco Vam nesedi?No zmatek v tom mate pořadný.Me jako kovaného kapitalistu nazývate bolševikem a praveho bolševika kovaného KGB oslavujete jako spásu sveta.Zkuste si v tom udelat pořadek,at nam tady pořád nematete ctenare jako s tím plynem a rozpadem EU.

  2. petr pávek pavel-to je takovej klasickej prototyp židobolševika-a paradox je,že jeho by ti vožralý ukrobanderovci,kterých se tak vehementně zastává jako prvního ošukali do zadku a polili benzínem a zapálili i s celou jeho bolševickou rodinkou-nebo by té rudé těhulce pávkovi po aktu zašili do pajšlu živýho králíka nebo štěně

  3. Obyčejného člověka by za to asi zavřeli. Ale prominentům se nic nestane.
    Takový Pavel Novotný také může beztrestně hanobit Čechy. Kdyby obyčejný člověk takové věci říkal o nejmenovaném etniku, tak by trestu neušel.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*