Profesionální překlady a korektury
Sdílet článek:

Porozumět psanému slovu je velmi důležité, předcházíte tím mnohým nedorozuměním a nejasnostem. Překlady odborných textů pod taktovkou profesionálního překladatele jsou pak absolutní nutností. Nemusíte však nikoho hledat. Ať už potřebujete překlady dokumentů do angličtiny nebo překlady do ruštiny, můžete se spolehnout na jazykovou agenturu Express překlady.

Překlad do 32 jazyků od 90 překladatelů

Agentura Express překlady je špičkou ve svém oboru. Zajistí vám překlady dokumentů do angličtiny, překlady do ruštiny a dalších 30 jazyků. Problémem nejsou ani překlady do němčiny. Díky devadesátce profesionálních překladatelů, se kterými agentura spolupracuje, je schopna přeložit obecné texty, překlady obecných textů, propagační materiály nebo celé bakalářské a diplomové práce, a to ve velmi krátkém čase a za přijatelné ceny.

Jednoduchý objednávkový formulář

Poptávku jednoduše učiníte tak, že přes webové stránky Express-preklady.cz vyplníte poptávkový formulář, do kterého můžete přímo vložit váš text. Jakmile svou poptávku odešlete, do 30 minut vám Express překlady vyhotoví cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení z vaší strany se vybraný překladatel pustí do práce.

S překladateli jste v kontaktu

Poté, co vám přijde hotový text, máte 14 dnů garanci kvality. Během této doby je možné překlady připomínkovat. Překladatelé vám samozřejmě vyjdou vstříc, a co víc, jsou s vámi celou dobu v kontaktu. Díky tomu víte, jak se překlad textu vyvíjí a zároveň můžete mít jakékoliv a dotazy.

Překlady textů pro jednotlivce i firmy

Poptat překlady dokumentů do angličtiny či jiného jazyka mohou samozřejmě jednotlivci i celé firmy. Pro jednotlivce agentura zařizuje překlady obecných textů, korespondence, úřední dokumentace, bakalářských a diplomových prací, případně také různých právních dokumentů. Pro komerční subjekty agentura nabízí překlady propagačních materiálů, brožur nebo rovnou celých webových stránek či obchodní korespondence.

Korektury nejen v českém jazyce

Kromě překladů si můžete objednat také jazykovou korekturu textů, neboť psát gramaticky a stylisticky správně je v dnešní době nutností. Vybraný korektor vám v textech upraví nejen chyby a překlepy, ale zkontroluje také stylistiku textu. Objednejte si profesionální překlad ještě dnes. Kontaktujte Express překlady s dotazy či požadavky prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

(PR)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek: