Akce D.O.S.T. proti šíření strachu a nenávisti
Sdílet článek:

Systém grantů a dotací, jakož i vliv nadnárodních korporací, zkorumpoval naši společnost skrz naskrz. Na celkem logickou krizi důvěry bohužel odpovědní činitelé reagují jen eskalací nátlaku a rozeštváváním národa. Názoroví oponenti očkování jsou umlčováni a uráženi. O neočkovaných občanech se v médiích běžně hovoří jako o nezodpovědných antivaxxerech, kolem kterých se stahuje smyčka. Z vlády dokonce zazněl výrok, že jim je potřeba zkomplikovat život. Tyto nehorázné štvanice musí přestat! Důrazně žádáme představitele médií, odborníků a vlády, té odcházející i té nastupující, aby si uvědomili svou odpovědnost za další vývoj a zastavili šíření strachu a nenávisti. Aby změnili radikální slovník i přístup a uklidňujícím způsobem moderovali veřejnou diskusi. Neučiní-li tak, padají následky na jejich hlavy. Buďme proto opatrní, rozvážní a v obraně svých svobod neotřesitelní!

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Strach a nenávist šíři jen tento článek. Vezměte trochu rozumu do hrsti a přestaňte blbnout.

  2. Co máte konkrétně na mysli? Domníváte se, že konstatováním faktů se šíří nenávist? Ale pokud máte pocit, že zde někdo podrývá jednotu strany a vlády a lidu a že to jsou zase ti zkrachovalci a zaprodanci, tak to pak jo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*