Už v neděli se ve volbách rozhodne mezi Marine le Pen a Emmanuelem Macronem
Sdílet článek:

Jak již víte, tak Macrona podpořili muslimové – a to jak ústy nejvyššího imáma velké pařížské mešity, tak vedení francouzské pobočky Muslimského bratrstva. Macrona však podpořily i všechny židovské organizace a mnoho různých celebrit a sportovců. O podpoře korporátních médií či většiny čelních politiků evropských zemí snad ani hovořit netřeba.

 

Až se zdá, že Marine le Penovou nikdo, mimo francouzských alternativních médií, nepodporuje. Jenže i ona má podporu, například mezi generály, kteří před časem varovali Macrona před tím, že pod jeho vedením se země žene do občanské války. Jeden z generálů, který dokonce v minulosti také sám kandidoval na prezidenta, napsal poměrně dlouhý dopis, v němž zhodnotil tři nejsilnější kandidáty, kteří v prvním kole dostali přes 20 % a zároveň vyzval všechny Francouze, kteří nestojí o to, aby jejich potomci žili v chalífátu, k volbě Marine le Penové.

Dopis generála voličům je velmi obsáhlý, níže si můžete jeho volební doporučení ve zkrácené verzi přečíst:

Selhání a zrady vládních stran postupně vedly k rozpadu společnosti. Tato trhlina vedla k radikalizaci myšlení, kterou během současného pětiletého funkčního období zhoršila rozhodnutí nebo prohlášení odcházejícího prezidenta, který pokračoval v rozdělování a stavění Francouzů proti sobě. Výsledky prvního kola potvrzují příchod nové politické éry, která bude bouřlivá se třemi „extrémními“ póly, které jsou nyní vyzvány, aby obsadily politický prostor.

„Extrémní levice“, islamo-levičák, imigrační, revoluční pól. I když v prvním kole skončil třetí, skóre 21,95% je úspěch a mělo by vyzvat Francouze a znepokojit je, protože to potvrzuje pokrok velké náhrady, kterou někteří popírají a která ohrožuje národ. Skutečně, 70% muslimů registrovaných na volebních seznamech hlasovalo pro tuto stranu, což je odrazový můstek pro jejich přístup k moci, když jsou dostatečně početní a silní díky občanství, která jsou každoročně hromadně udělována. Představují již elektorát, který vzhledem ke své demografii může jen růst. „S vašimi demokratickými zákony vás kolonizujeme. S našimi koránskými zákony vás ovládneme“ (Youssef al Qaradawi). A ti, kteří je dnes chválí, budou bez výčitek smeteni svými malými chráněnci. Nevědí, že tímto způsobem podepisují svou vlastní sebevraždu.

„Extrémní střed“, liberální, libertariánský, globalistický a progresivní pól. Přichází k moci v roce 2017 za podmínek, které známe. Získal 27,84%, je představitelem Davokracie, této finanční oligarchie, která chce nastolení nového světového řádu zaměřeného na vymazání hranic a zničení národů, aby vytvořila nového člověka, zaměnitelný, nahraditelný, bez historických nebo sociálních vazeb, prostý spotřebitel, který musí být zbaven jakékoli svobody myšlení a projevu. Krize Covid 19 odhalila koncepci, že tento pól „extrémního středu“ má moc, je připravený udělat cokoli pomocí strachu a genocidních opatření k podrobení lidí.

„Extrémní pravice“, vlastenecký, suverénní a národní pól. Tento pól, který se umístil na druhém místě s 23,15 %, spojuje Francouze spojené s jejich identitou, jejich historií, jejich kulturou, jejich tradicemi – vše, co nakonec dělá lid s vnitřní soudržností – a proti multikulturalismu, který vede ke komunitarismu, separatismu a jeho dlouhodobému nahrazení, což je zcela v rozporu se společným dobrem a zájmem národa. Tento pól, který ve skutečnosti sdružuje zakořeněné občany všech barev, a to nejen na pravici, si uvědomil nebezpečí, které představuje toto přistěhovalectví neevropského osídlení islámské kultury, neslučitelné s naší civilizací a našimi hodnotami, které používá naši demokracii jako zbraň ve službách dobývání. Kampaň prvního kola ukázala vzestup tohoto pólu, který je povolán k rozvoji a tvrdšímu prosazování svého přesvědčení v boji za identitu, suverenismus, kulturu a sociální oblast, protože se domnívá, že přežití národa je nyní v sázce. Požaduje také, aby lidé, kteří byli dosud ignorováni a opovrhováni, byli konzultováni, aby zastavili tento smrtící imigrační proces.

Francouzi si tedy musí být vědomi důležitosti a důsledků své volby 24. dubna. Prodloužení tohoto pětiletého funkčního období, které uvrhlo lid do utrpení, jeho suverenita byla zkonfiskována, aby nemilosrdně zničila duši Francie, by bylo katastrofální. Francie by to nepřežila. Priorita dneška musí být dlouhodobá, protože ovlivňuje identitu francouzského lidu, a tím i přežití národa ohroženého genocidní substitucí.

Pokud jde o mě, patřícímu k vlasteneckému hnutí, vyzývám Francouze, aby potvrdili svou oddanost národu a jeho historickému, duchovnímu a kulturnímu dědictví, které je třeba rozhodně bránit, a aby hlasovali pro Marine Le Penovou, kandidátku vlasteneckého tábora, která by zablokovala rozpad Francie a aby odmítli  elity, které odmítají konzultovat s lidmi témata, která podmiňují jejich budoucnost.

Generál Antoine MARTINEZ

bývalý prezidentský kandidát

Prezident Dobrovolníků pro Francii

Tolik tedy dopis generála francouzským voličům. V poslední větě dozajista narazil na to, jak zareagoval Macron na výzvu generálů. Nejen, že ji odmítl vyslyšet, ale signatáři výzvy byli dokonce potrestáni.
Už v neděli se uvidí, nakolik se podaří přehlasovat zejména muslimy, kteří se staly velmi silnou Macronovou oporou. Nebo snad zasáhnou „vyšší síly,“ které vše pojistí podobně jako naposledy  v USA tak, aby byla Macronova výhra jistá? To je docela možné.
Každopádně bude výhra Macrona znamenat totální prohru Francouzů a výhru muslimů, kteří pak mohou začít slavit nástup nového evropského chalífátu….

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 0,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*