Vánoční přání do roku 2022
Sdílet článek:

Rok 2021 byl v mnoha ohledech ještě složitější a nepříjemnější než rok 2020. Mediální, politické i korporátně-fašistické prostředí propadá více a více totalitním manýrům a spousta lidí jako by přicházela o rozum, laskavost a tak nějak i o svou duši. Budoucí rok 2022 asi bohužel bude ve spoustě věcí ještě divočejší a nepříjemnější než ty dva roky předchozí. Je tu ale jedno veliké a  pozitivní “ALE…“!

To ALE… říká, že dřívě nebo později dojde ke zlomu. Bude to nepříjemné a nervy drásající, ale pak přijde lepší a doufejme i svobodnější společnost. Už teď vidíme, jak se všude objevují spousty odvážných, chytrých, moudrých, podnikavých a laskavých lidí. Nezlomní lvi a lvice, kteří bojují proti rostoucímu teroru.

Současná doba je dobrá i v tom, že všemožní hnusáci získali pocit, že mohou beztrestně tyranizovat ostatní…a tím se zároveň naprosto jasně vyautovali. Už jasně vidíme, kdo je kdo. Víme, kdo v budoucnu projde nějakou moderní formou defenestrace.

Stejně tak byla okolnostmi donucena vyjít ze stínu i spousta skvělých lidí. Takových, se kterými chcete spolupracovat, se kterými chcete být na jedné lodi, kterým chcete naslouchat a kteří přinesou novou, lepší budoucnost. Jak se říká:

Těžké časy vytvářejí silné lidi. Silní lidé vytvářejí dobré časy. Dobré časy vytvářejí slabé lidi. Slabí lidé vytvářejí těžké časy.

My už jsme se dostali do doby popsané v první větě.

Proto nezoufejme a hleďme do budoucnosti s nadějí. Historie ukazuje, že ta skutečná pravda a láska nakonec vždycky vítězí. Často to velmi bolí, ale lidstvo po každém hloupém kroku zpět udělá zase úžasný skok vpřed.

Těšme se na to, pomáhejme si navzájem a podporujme ty, kteří za nás odvážně bojují.

Přeji Vám všem krásné vánoční svátky a hodně štěstí do roku 2022!

Nikola Bornová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*